سلام! من احسان اسکندری هستم و در این نوشته قصد داریم تا شما را به حرفه ای ترین آموزش های سئو آشنا کنیم پس با آموزش سئو حرفه ای سایت همراه باشید.

۱- Search Intent: درک نیاز کاربر از جستجو

خیلی دور نبود زمانی که سئو کار ها حکم پزشک را داشتند و برای هر پروژه نسخه ای مشابه می پیچیدند و از آن جالب تر نتیجه میگرفتند بله نتیجه میگرفتند من خودم از آن دسته افراد بودم.

اما الان با هوشمند تر شدن الگوریتم های گوگل فرآیند سئو سخت تر نه بلکه پیچیده تر شده است به این دلیل که درک گوگل از نیاز کاربر برای جستجو بسیار افزایش پیدا کرده.

صفحه اول گوگل هدف نهایی سئو نیست!

قبل از اینکه اقدام به ساخت صفحه ای در سایت خود بکنید خود را جای کاربر قرار دهید و ببینید نیاز های وی چیست و چگونه برطرف می شود انجام اینکار می تواند چشم اندازی از محتوای مورد نیاز کاربر را در رو به روی شما قرار دهد.

۲- Google Algorithms: الگوریتم های گوگل را به خوبی بشانید

شناخت الگوریتم های گوگل می تواند به شما کمک کند تا درک بهتری نسبت به روند سئو داشته باشید ما الگوریتم های پاندا، پنگوئن، مرغ مگس خوار گوگل، رنک برین و برت را در سئو فاکس معرفی کرده ایم.

۳- موضوعات رقابتی = محتوای خوشه ای

قدیم ندیم کافی بود یک صفحه لندینگ بسازید و آن را پر کنید از بک لینک با انکر تکست کلمه کلیدی سپس در عرض یک ماه در صفحه اول گوگل قرار میگرفتید اما الان در سئو ۲۰۲۰ واقعا اینطور نیست، برای صفحه لندینگ اصلی یا Pillar Content محتوای خوشه ای تولید کنید به طور مثال اگر کلمه کلیدی طراحی کاتالوگ است کاتالوگ چیست و آموزش طراحی کاتالوگ در فتوشاپ می تواند انتخاب خوبی باشد.

پکیج سئو

روی کلمه کلیدی قفل نکنید

زیاد میبینم که افراد در استراتژی لینک سازی چه به صورت رپورتاژ که لینک سازی دستی بر روی یک عبارت کلیدی خاص قفل می کنند این کار باعث می شوند تا توسط الگوریتم پنگوئن جریمه شوید لذا برای سئو هر صفحه حداقل ۵ کلمه کلیدی در نظر بگیرید.