سئو سایت

آموزش سئو رایگان | فیلم آموزش SEO سایت - مبتدی، پیشرفته، حرفه ای، مقدماتی (آپدیت ۲۰۲۰)

سئو فاکس یک منبع داخلی جذاب برای یادگیری سئو به صورت رایگان از صفر تا صد، مقدماتی و پیشرفته است. محتوا های آموزشی ما به صورت نوشته، صوتی (پادکست)، تصویری، ویدئویی و PDF در دسترس مخاطبان قرار میگیرند لازم به ذکر است که اعلام کنیم بیشتر محتوا ها آپدیت سال 2020 هستند.

قدرت دامنه چیست؟

قدرت دامنه چیست

قدرت دامنه یا دامین اتوریتی به انگلیسی (Domain Authority) امتیازی بین ۰ تا۱۰۰ است که توسط سایت MOZ طراحی و توسعه یافته است. domain authority پیش بینی می کند که یک وب سایت در نتایج موتورهای جستجو چگونه ظاهر می شود.

تدریس خصوصی سئو

تدریس خصوصی سئو

پس از تماس های فراوان جهت آموزش سئو به صورت خصوصی (تدریس خصوصی سئو) بر آن شدیم تا دوره های کامل آموزش سئو و رفع اشکال در این حوزه را بر گزار نماییم.

شبکه های اجتماعی

تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو

همانطور که می دانید سئو به طور کلی به دوبخش  سئو داخلی و سئو خارجی تقسیم می شود، سئو داخلی ۳۰ و خارجی ۷۰ درصد از فاکتور های سئو را در بر می گیرند.

matt cutts

تولید محتوا مهمتر است یا ساخت لینک؟ مت کاتس (Matt Cutts) پاسخ می دهد

از اوایل سال 2012  (البته تاریخ دقیقیش را نمی دانم!) که جمله محتوا پادشاه است بین زبان های افتاد تا همین امروز یک دوستگی بین سئو کاران (چه کلاه سفید و چه کلاه سیاه) افتاده است.

مزرعه لینک

مزرعه لینک (Link Farm) چیست؟

ایجاد مزرعه لینک Link Farm و مزرعه محتوا Content Farm از روش های سئو کلاه سیاه است که موتور های جستجوگر با آن مقابله می کنند.

PBN چیست

PBN چیست؟

احتمالا نام PBN به گوش شما نیز خورده است اما واقعا PBN چیست؟ آیا باعث بهبود سئو می شود یا سایت را در سیاه چال پنالتی گوگل می اندازد؟

استخراج کلیدواژه از سایت های UGC

استخراج کلیدواژه از سایت های UGC

استخراج کلیدواژه (Keyword) از سایت های UGC مسئله ای است که در وب فارسی به آن اشاره ای نشده است امروز قصد داریم تا چند کلمه ای در این خصوص با شما صحبت کنیم.

بک لینک چیست؟ شروعی بر مقدمه لینک سازی

بک لینک چیست؟ شروعی بر مقدمه لینک سازی

بک لینک فارسی شده عبارت Backlink می باشد؛ هنگامی که یک صفحه در وب به صفحه ای دیگر لینک می شود مفهوم بک لینک به میان می آید.

همه چیز درباره ی لینک شکسته

لینک شکسته چیست | همه چیز درباره Broken Links | آموزش پیدا کردن لینک شکسته

لینک های شکسته عامل پنالتی (کاهش رتبه) و صعود به صفحه اول گوگل می باشند. بستگی دارد تا با چه سطح دانش به موضوع نگاه کنید.

نرخ کلیک چیست؟ چگونه CTR سایت را افزایش دهیم | سئو فاکس

نرخ کلیک چیست؟ چگونه CTR سایت را افزایش دهیم

تمامی تلاش های سئو اعم از تولید محتوا، سئو سایت، لینک سازی و طراحی وب سایت در نهایت باید منجر به کلیک در نتایج جستجو و ورود کاربر به سایت شود؛ افزایش نرخ کلیک (CTR) در اینجا اهمیت پیدا می کند.

صفحه 1 از 3