۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷
سئو فاکس

دسته: آموزش های اولیه

تست سرعت سایت

بهترین ابزارهای تست سرعت سایت

همه ی ما می دانیم که سرعت سایت یکی از مهم ترین فاکتور ها در سئو می باشد و علت آن این است که گوگل رسما تاثیر گذاری آن در رتبه بندی را در وبلاگ خود اعلام کرده است. در این مطلب قصد داریم تا بهترین ابزارهای تست سرعت سایت را به شما معرفی کنیم.

اصطلاحات سئو

اصطلاحات سئو: مهم ترین واژه نامه تخصص سئو

برای یادگیری سئو ابتدا باید با مفاهیم آموزشی آن که واژه نامه سئو نام دارد آشنا شوید ما تمامی اصطلاحات سئو را برای شما جمع آوری کرده ایم پس با آموزش سئو با سئو فاکس همراه باشید …

متا دیسکریپشن

متا دیسکریپشن (توضیحات متا) چیست چه کاربردی دارد؟

متا دیسکریپشن – توضیحات متا به انگلیسی Meta Description بخشی از کدهای HTML سایت است که درباره موضوع صفحه اطلاعاتی را به موتور جستجو نشان می دهد.

افزایش بازدید گوگل

آموزش افزایش بازدید گوگل با به کارگیری از ۸ روش آسان

پول نمی تواند باعث افزایش بازدید گوگل شود (البته منظور بنده استفاده از Adwords نیست!) اما صرف زمان و تدوین استراتژی مناسب می تواند به افزایش ورودی گوگل کمک کند.

تراست رنک (Trust Rank)

تراست رنک یا امتیاز اعتماد گوگل Google TrustRank چیست

در این مقاله هر آنچه را که درباره TrustRank گوگل نیاز است که بدانید را، یاد خواهید گرفت. امتیاز اعتماد گوگل چیست؟ چگونه کار میکند؟ و از همه مهمتر! چگونه میتوان آنرا بدست آورد ؟

سئو کار

سئو کار یا متخصص سئو کدام درست است؟

چطور سئو کار شویم؟ در این مقاله از سایت سئو فاکس به این می پردازیم که برای استخدام سئو کار چه انتظاراتی را باید از وی داشته باشید.

آنکر تکست

انکر تکست چیست (توزیع مناسب Anchor Text)

انکر تکست لیبل لینک یا متن لینک شده که به انگلیسی Anchor Text و فارسی متن لنگر نامیده می شود کلمه لینک شده در تگ هایپر لینک <a> می باشد؛ به مثال زیرتوجه کنید:

گوگل پاندا

الگوریتم پاندا گوگل چیست چطور با محتوای کپی مبارزه می کند

اولین به روزرسانی الگوریتم گوگل پاندا در فوریه ۲۰۱۱ انجام شد و تقریبا ۱۲٪ از نتایج جستجوی جهانی را تحت تأثیر خود قرار داد.

استراتژی سئو

چهار ستون اصلی در تدوین یک استراتژی سئو قدرتمند

تدوین استراتژی سئو می تواند پیچیده باشد، اما فهم مفهوم آن را می توان با تفکیک عناصر به چهار قسمت اصلی ساده تر کرد.

راهنمای شروع پروسه سئو و بهینه سازی

راهنمای شروع پروسه سئو و بهینه سازی

برای شروع سئو و بهینه سازی داشتن داشتن چند ویژگی الزامیست در غیر این صورت قادر به انجام سئو نخواهید بود و برای همیشه باید با دنیای موتور های جستجوگر خداحافظی کنید!

اخبار سئو

اخبار سئو را در این سایت ها دنبال کنید

دنبال کردن اخبار سئو، آپدیت الگوریتم های موتور جستجو و مقالات تازه این حوزه می تواند در یادگیری هر چه بهتر سئو بسیار اثر بخش باشد.

مقالات سئو

معرفی ۱۵ منبع معتبر برای مطالعه مقالات سئو

مقالات سئو هنوز هم محبوب ترین روش برای یادگیری هر چیزی در مورد سئو و بهینه سازی موتور جستجو هستند.

صفحه 1 از 3