سئو سایت

آموزش سئو مبتدی

تاثیر ssl در سئو

در این مطلب به بیان تفاوت های دو پروتکل HTTP و HTTPS، چگونگی سوییچ بین این دو پروتکل و تاثییر این تغییر در سئو می پردازیم.

نکته های سئو

آیا به دنبال مهمترین نکته های سئو و خواندن آنها به صورت یکجا هستید؟ مطمئنا صفحه درستی را برای یادگیری نکات سئو انتخاب کرده اید.

ما در اینجا قصد داریم که مهمترین تکنیک های سئو را به صورت یکجا به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آن ها به بهینه سازی سایت خود بپردازید. این ترفند های سئو همواره به روز رسانی شده و با اخرین متدهای موتورهای جستجو آپدیت می گردد. پس همواره به این صفحه سر بزنید.

سئو مجنتو

مجنتو یکی از پلتفرهای معروف فروشگاهی می باشد که در حیطه تجارت آنلاین برای بسیاری از افراد خبره نامی آشناست. در این مطلب میخواهیم که تنظیمات اولیه سئو برای این فروشگاه ساز را توضیح دهیم تا با استفاده از این موارد بتوانید حداکثر فروش را برای سایت خود ایجاد کنید. همچنین اگر در سئو تازه کار هستید، مطالعه مطلب یادگیری کامل سئو را به شما پیشنهاد می کنیم.

آموزش سئو اپن کارت

اپن کارت یک فروشگاه ساز آنلاین می باشد که مبتنی بر PHP است. اپن کارت از دیتابیس MySQL و کدهای HTML استفاده می کند. این فروشگاه ساز از زبان های مختالفی از جمله فارسی پشتیبانی می کند و به صورت اپن سورس عرضه می گردد. در این مطلب سعی داریم که به راه اندازی پارامترهای سئو در فروشگاه ساز OpenCart بپردازیم.

HTTP 2 چیست؟ چطور بر سئو سایت تاثیر می گذار

پروتکل http/2 در سال ۲۰۱۵ و با هدف افزایش سرعت و امنیت اینترنت منتشر شد. استانداردهای دیگر به صورت تدریجی در حال سازگار شدن با آن هستند و امتیازات کاملا روشنی برای بازاریابانی دارد که دست به ارتقای http بزنند. اما بالواقع HTTP/2 چیست و چه تاثیراتی بر روی سئو دارد؟

منابع آموزش سئو رایگان

چه یک سئوکار تازه وارد باشید و چه از آن دسته افرادی باشید که همواره به دنبال اخبار دسته اول سئو هستند بر این جمله صحه خواهید گذاشت که “سئو کار پیچیده ایست.” مطمئنا یادگیری مبانی سئو کار خیلی دشواری نیست، اما مسئله اینجاست که فرمولی برای رسیدن به رتبه یک موتورهای جستجو وجود ندارد.

Structured data چیست

احتمالا تاکنون عبارت های داده های ساختار یافته یا structured data، Schema.org و JSON-LD به گوشتان خورده است. اما در واقع این عبارات به چه معنایی هستند؟ داده های ساختار یافته چیست؟ Structured Data چه کاری انجام می دهند؟ و چه ارتباطی بین آنها و سئو وجود دارد؟ این مطلب مختص تمام کسانیست که علاقه مند جواب این سوالات را بدانند. پس با ما همراه باشید.

قدرت دامنه چیست؟

قدرت دامنه چیست

قدرت دامنه یا دامین اتوریتی به انگلیسی (Domain Authority) امتیازی بین ۰ تا۱۰۰ است که توسط سایت MOZ طراحی و توسعه یافته است. domain authority پیش بینی می کند که یک وب سایت در نتایج موتورهای جستجو چگونه ظاهر می شود.

شبکه های اجتماعی

تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو

همانطور که می دانید سئو به طور کلی به دوبخش  سئو داخلی و سئو خارجی تقسیم می شود، سئو داخلی ۳۰ و خارجی ۷۰ درصد از فاکتور های سئو را در بر می گیرند.

PBN چیست

PBN چیست؟

احتمالا نام PBN به گوش شما نیز خورده است اما واقعا PBN چیست؟ آیا باعث بهبود سئو می شود یا سایت را در سیاه چال پنالتی گوگل می اندازد؟

صفحه 1 از 3