تا همین چند وقت پیش بوده که وقتی کسی می‌خواست توی زندگی شخصی کسی دخالت کند یا آمار کسب و کاری را در بیاورد باید کلی هزینه می‌کرد و با جاسوسی صنعتی کلی وقت خودش را هدر می‌داد.

تازه در آخر هم به احتمال زیاد چیزی دستگیرش نمی‌شد! تا این ‌که گذشت و کم کم فضاهای مجازی ساخته شد تا رسید به شبکه اجتماعی پر طرفدار اینستاگرام! جایی که همه افراد و بیزینس‌ها اکانتی ایجاد کردن و همه اطلاعات و آمارشان را هم آن‌جا نگه می‌دارند. این طور بود که داستان هک اکانت اینستاگرام صددرصد با ربات تلگرام و پسورد کرکر و ترس از آن بوجود آمد!

آیا تضمینی در هک کردن اکانت اینستاگرام وجود دارد؟

هک شدن صفحه اینستاگرام به صورت آنلاین به این آسانی ها هم نیست و نیازبه یک هکر اینستاگرام قوی دارد تا قفل پیج را بشکند تا تعداد فالوورهای شما را کم کند و البته این خدمات رایگان هم نیست! کمی در ادامه به این موضوعات خواهیم پرداخت.

این روزها امکان هک شدن همه چیز وجود دارد! مخصوصا هک اینستاگرام. پس احتمال این‌ که شخصی بتواند حساب کاربری Instagram شما را هک کند زیاد است. مخصوصا اگر آدم مهمی هستید یا پیجی با تعداد فالوور بالا را مدیریت می کنید!! حالا این‌ که چه راه‌ هایی برای هک کردن وجود دارد و باید چه کنیم که کسی به اکانتمان دستبرد نزند، موضوع مقاله امروز ماست.

راه‌ و روش های هک کردن اینستاگرام چیست؟

راه‌های زیادی برای هک اینستاگرام با نرم افزار یا بدون برنامه و نرم افزار وجود دارد. ممکن است بعضی افراد با پیش پا افتاده ‌ترین روش ها وارد اکانتشان شوند و بعضی راه‌های پیچیده‌تری را انتخاب کنند.

دانلود برنامه هک اینستاگرام

یک سری از نرم افزارها هستند که برای هک اینستاگرام استفاده می‌شوند. مثلا برنامه KidsGuard Pro یکی از معروف ‌ترین نرم افزارهای هک اینستاگرام است. یا مثلا برنامه‌هایی مثل Hoverwatch که برای هک استفاده می‌شود. ولی این نکته را بگویم که هیچ اعتمادی به این نرم افزارها نیست و هیچ زیرساخت قابل اعتمادی ندارند.

پسورد کرکر

اولین چیزی که برای وارد شدن به اینستاگرام نیاز است پسورد هکر اینستاگرام هم از طریق هک پسورد اینستاگرام است که به حساب کاربری شما دسترسی پیدا می کند. اگر هکرهای اینستاگرام پسوردتان را داشته باشند می‌توانند به راحتی وارد اکانتتان شوند. هکرهای عزیز! با یک سری ابزار و نرم افزار پسورد شما را کشف و پیجتان را هک می‌کنند.

کرک اینستاگرام

اولین و ساده ترین راه برای دسترسی به پسورد اکانت اینستاگرام انجام حملات کرک یا بروت فورس است که درواقع فرد هکر با استفاده از پسورد لیست خود و ربات یا ابزاری مشابه یک ربات پر سرعت عمل میکند پسورد ها را بر روی حساب کاربری مورد نظر تست میکند یا ممکن است پسورد ها بر روی چندین حساب کاربری و بدون هدف خاصی تست شوند و در صورت موفقیت امیز بودن پسورد صحیح را در بعد از اتمام حمله دریافت کنند.

در حمله بروت فورس در صورت صحیح بودن پسورد های پیج هکر وارد اکانت های فعال میشوند و پیج را مورد نفوذ قرار می دهند و یا اگر که بخواهد یک پیج را بصورت اختصاصی کرک کند در لیست نام کاربری فقط نام کاربری مورد نظر را قرار میدهد و با استفاده از لیست پسورد های طولانی و سخت اقدام که کرک هک پسورد اینستاگرام میکند هرچند شانس موفقیت امیز در این نوع حملات کم است.