اگر بخواهیم یک هنر را برای کسب درآمد و ایجاد آرامش بیشتر در روح انتخاب کنیم ، بی شک هنر گل آرایی است . گل آرایی امروزه در تمامی امور و مناسبت های روزمره بسیار کاربردی است و کمتری جایی را می شناسید که از این هنر خدادی برای زیبا کردن مراسم خود استفاده نکرده باشد . لذا اگر می خواهید انتخاب هوشمندانه و هنری داشته باشید ، بی شک به شما هنر گل آرایی را پیشنهاد می کنیم ولیکن با وجود کرونا چطور می توان هنر گل آرایی را فرا گرفت ؟ آیا حضور در آموزشگاه گل آرایی و یادگیری این هنر سلامت جانی ما را تهدید نمی کند ؟ چطور می توانیم با کمترین هزینه ، بیشترین خروجی را در هنر گل آرایی داشته باشیم .

چرا آموزش آنلاین گل آرایی ؟

امروز در عصر جدید دیگر آموزش و یادگیری حضوری بی معنا شده است زیرا با آمدن فناوری های مدرن و ارتباطی جدید ، یادگیری غیر حضوری حتی اثربخش تر نیز شده است !!!

شما می توانید در حالی که از فیلم آموزش گل آرایی استفاده می کنید و گل آرایی را فرا می گیرید ، اگر به مشکلی خوردید به سادگی ویدیو را به عقب زده و چندین بار دیگر آن آموزش را مرور کنید .

در عین این حال اگر در حین یادگیری سوالی داشتید بلافاصله از مدرس دوره سوال خود را از طریق تیکت و ثبت نظر جویا شوید . همچنین می توانید تا ۱ ماه از این پشتیبانی به صورت رایگان بهره مند شوید .

این ها فقط تعداد کمی از مزیت های آموزش آنلاین گل آرایی در گلترنت است .

همین الان ویدیو گل آرایی ببینید و هم تکرار و تمرین کنید !

شما می توانید از طریق اپلیکیشن گلترنت از نزدیک ترین گل فروشی ها ، متریال و ابزار مورد نیاز خود را تهیه کنید و از منزل به سادگی مشغول به تکرار و تمرین گل آرایی شوید . دیگر نیازی نیست برای یادگیری گل آرایی به بازار گل مراجعه کنید و کلی از زمان خود را برای تهیه گل و متریال تلف کنید . کما اینکه گلترنت نیز آماده ارسال کیت های تمرین و تکرار برای شما عزیزان نیز هست . با استفاده از کیت ها به آسانی گل آرایی را فرا بگیرید و هر آنچه در ذهن دارید ، خلق کنید . 

گران ترین آموزش ها را زیر قیمت دریافت کنید

گلترنت با ایجاد کردن بستری برای علاقه مندان به هنر گل آرایی یادگیری را از هر زمان ارزان تر کرده است . دیگر نیازی نیست برای یادگیری کامل گل آرایی بیش از ۵ میلیون تومان هزینه کنید بلکه می توانید به صورت آهسته به آهسته و گام به گام گل آرایی را یاد بگیرید آن هم بدون هزینه جابجایی مکرر و از دست دادن زمان !!! همه این ها سبب خواهد شد که بدون هزینه اضافه به سادگی گل آرایی فرا بگیرید .

کیت های ابزار گل آرایی در گلترنت

ضمنا شما می توانید با تهیه ابزار های گل آرایی مورد نیاز خود از گلترنت اقدام کنید . این ابزار ها در پکیج های آموزش گل آرایی گلترنت در دسترس است که به سادگی می توانید پس از دیدن دوره آموزشی مدنظرتان آن را تهیه کنید . با تهیه این ابزار هرگاه که بخواهید امکان تمرین و تکرار آموزش های گل آرایی برای شما میسر است و دیگر نگران یادگیری گل آرایی نخواهید بود .

بی نهایت آموزش گل آرایی

یکی از بزرگ ترین مزیت های آموزش گل آرایی از طریق گلترنت ، تعداد بسیار زیاد آموزش ها است که دیگر خیال شما را بابت یادگیری کامل گل آرایی راحت کرده است . در گلترنت تمامی گل فروشی ها و مدرسین گل آرایی ، موسسات تشریفات گل آرایی و … امکان آموزش گل آرایی را خواهند داشت این سبب ایجاد بی نهایت آموزش گل آرایی و تنوع بالا ویدیو های آموزشی برای علاقه مندان به این هنر زیبا خواهد شد و رقابت شدیدی را در بین گل فروشی ها برای ارتقاع مهارت های خود ایجاد خواهد کرد .

بی نهایت مدرس در گلترنت

در گلترنت هر گل فروش یا مدرسی می تواند مشغول به تدریس گل آرایی شود . این امکان سبب خواهد شد تا شما با بی نهایت گل آرا در ارتباط باشید و سلیقه هر گل آرا را دنبال کنید و باب سلیقه خودتان ، مدرس گل آرایی خود را انتخاب کنید . این در کنار تهیه متریال و ابزار از هر مدرس هست که این امکان را خواهید داشت در صورتی که مدرس از سازه های خاصی استفاده می کند ، متریال را مستقیما از آن ها تهیه کند تا امکان ساخت سازه با همان متریال وجود داشته باشد .

آموزش حضوری تعطیل است ؟!

قطعا که آموزش حضوری در کنار دیدن این ویدیو ها بسیار اثربخش تر خواهد بود و آموزش گل آرایی را آسان تر از همیشه خواهد کرد اما دیگر الزامی نیست ! چون شما می توانید با دیدن ویدیو ها نیز به آرامی گل آرایی را فرا بگیرید ولیکن اگر عجله ای برای یادگیری گل آرایی یا تاسیس گل فروشی یا موسسه تشریفاتی دارید بهتر است به بهترین آموزشگاه گل آرایی مراجعه کنید و از یادگیری گل آرایی لذت ببرید .

آموزشگاه گل آرایی بوی گل ، توصیه ما به شما

یکی از آموزشگاه های گل آرایی برتر در تهران قطعا بوی گل است . بوی گل از سال ۱۳۹۴ با مدیریت مهندس آرمان سفیدی راه اندازی شد . این آموزشگاه با بهره گیری از آخرین متد های گل آرایی مدرن و اروپایی شما را برای تاسیس گل فروشی یا تشریفات یا راه اندازی یک پیچ ایسنتاگرام آماده خواهد کرد . این آموزشگاه با داشتن دوره هایی همچون دیجی گل ، تشریفات و گل فروشی مسیر و نقشه دقیقی را برای یادگیری شما مهیا کرده است .

پشتیبانی ۳۶۰ درجه گل آرایی

یکی از مهم ترین ویژگی های آموزشگاه گل آرایی بوی گل بهره گیری از پشتیبانی نامحدود است . به نحوی که به تمامی هنرجویان خود تخفیف ۵۰ درصدی استفاده از ویدیو های گلترنت را خواهد داد . کما اینکه پشتیبانی کسب و کار توسط مهندس آرمان سفیدی ، مدیریت این آموزشگاه نیز همراه شما خواهد بود و در کنار استفاده از این فرصت ها ، یک گروه پشتیبانی نامحدود نیز برای هنرجویان ایجاد خواهد شد تا همیشه در دسترس هنرجویان قرار داشته باشد .

گلترنت ، فراتر از آموزش گل آرایی

گلترنت ، فراتر از آموزش گل آرایی خواهد بود به نحوی که تا پایان سال ۱۳۹۹ امکاناتی مانند خرید گل و گیاه از نزدیک ترین گل فروشی ها ، ارایه خدمات گل آرایی ، ارایه خدمات امداد گل و گیاه ، خرید عمده گل از بازار گل را نیز به شما ارایه خواهد داد . گلترنت اولین پتلفرمی است مبنای فعالیت آن تنها کشور عزیزمان ایران نیست بلکه سعی می کند تا گام های کوچک و شمرده به بازار جهانی گل آرایی نیز وارد شود .

همین الان اپلکیشن گلترنت را دانلود کنید

همین الان به آدرس www.golternet.com مراجعه کنید و اپلیکیشن گلترنت را دانلود کنید و از کد تخفیف ۲۵% برای خرید اول از گلترنت لذت ببرید . شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن گلترنت بسیار ساده از نزدیک ترین گل فروشی ، گل و گیاه مورد نیاز منزل خود را تهیه کنید یا یک هدیه بسیار زیبا را برای عزیزان خود ارسال کنید . همینطور اگر مراسم خاصی دارید می توانید با بهره گیری از خدمات گل آرایی گلترنت با قیمت مناسب مراسم خود را گل آرایی کنید . در نهایت خدمات بسیاری را می توانید از طریق گلترنت دریافت کنید .