سئو سایت

مارکتینگ

business

بازاریابی سبز چیست چطور تعریف می شود

تا قبل از مطالعه در مورد بازاریابی سبز، نمی‌دانستم که بازاریابی هم می‌تواند رنگ داشته باشد! البته، مسئله خیلی عمیق‌تر از یک رنگ است.

business

بازاریابی چابک چیست چطور تعریف می شود

هزینه­‌ای که شما متحمل می­‌شوید فقط پول نیست! بدون اینکه متوجه شوید، هزینه دیگر و شاید حتی مهم­‌تری هم صرف می‌­کنید: یعنی زمان! پس وقتش رسیده که برای موفقیت در کسب و کارتان، زمان‌ را نیز در کنار بودجه مالی خود مدیریت و به درستی از آن استفاده نمایید. چگونه؟ همینجاست که تکنیک مدیریت چابک و بازاریابی چابک به کمک شما می­‌آید و همانطور که از اسمش پیداست، روند بازاریابی شما را چابک و در عین حال تاثیرگذار می­‌کند.

business

بازاریابی مصرفی چیست چطور تعریف می شود

هیچ وقت پدربزرگم فکر نمی‌کرد که روزی بتواند در خانه قبض‌های خودش را پرداخت کند. اصلاً دیگر کم کم داشت به ایستادن در صف بانک عادت می‌کرد که عصر ارتباطات به کمکش آمد. همین عصر ارتباطات بود که رابطه بین کسب و کارها را با مصرف‌کنندگان نهایی خود، یعنی من و شما، صمیمی‌تر از همیشه کرد.

الگوریتم های اینستاگرام ۲۰۲۰

اگر هدف شما از فعالیت در اینستاگرام، جذب مخاطب برای افزایش سود و درآمد است، باید بتوانید پست‌هایتان را به صفحه اکسپلور کاربران (ذره‌بین یا صفحه جستجو) برسانید. چون با نمایش در صفحه اکسپلور کاربران است که می‌توانید روند جذب مخاطب به پیج اینستاگرام خود را چندین برابر کنید.

ریتارگتینگ یا ریمارکتینگ چیست

یک سوال: تا الان چند بار شده برای خرید محصولی به سایت‌های مختلف سر زده باشید، اما در نهایت هیچ کدام نظرتان را جلب نکند؟ یا چند بار شده به سایت دیجی کالا یا یک فروشگاه اینترنتی دیگر رفته اما بعد از بررسی محصولات مورد نظر، از خرید منصرف شده باشید؟

درآمد دیجیتال مارکتر

مبحثی که این روز ها داغ است و خیلی طرفدار دارد مبحث دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی است.

وظایف دیجیتال مارکتر

دیجیتال مارکتر طبق تعاریف وظیفه افزایش ترافیک یک سایت و برندیگ یک کسب و کار اینترنتی از طریق تمام کانال های دیجیتال را دارد (چه رایگان چه پولی ).

چگونه دیجیتال مارکتر شویم

آیا یک فارغ‌التحصیل دانشگاهی هستید؟ یا این‌که یک بازاریاب سنتی هستید؟ یا یک کارآفرین آشنا به فناوری هستید که آمادگی تغییرات عمده در حرفه‌ی خود را دارید؟ آیا دوست دارید وارد مسیری شوید که پتانسیل زیادی برای رشد سریع شخصی و کاری در آن وجود دارد؟ اگر آماده هستید که یک دیجیتال مارکتر حرفه‌ای و موفق باشید، جای درستی آمده‌اید.

دیجیتال مارکتر کیست

این روزها کنار نام افراد زیادی می‌بینیم که عباراتی چون دیجیتال مارکتر یا کارشناس دیجیتال مارکتینگ درج شده است. طبیعتا با توجه به اهمیت بازاریابی اینترنتی و فراگیر شدن آن فضای کار برای افراد وجود دارد. اما واقعا دیجیتال مارکتر کیست و چگونه کارشناس دیجیتال مارکتینگ شویم؟

استراتژی برندینگ

استراتژی برندینگ چیست

استراتژی برندینگ چیست؟ چگونه با استراتژی برندینگ به جذب ترافیک و فروش بیشتر برسیم؟ در این مقاله آموزشی سئو به این موضوع پرداخته شده است.

صفحه 1 از 2