سئو سایت

بلاگ

آموزش هک کلش اف کلنز 2020

در این مقاله قصد آموزش هک کلش اف کلنز بدون نیاز به روت به شما گیمرهای عزیز را داریم اگر به دنبال دانلود کلش اف کلنز هک شده هستید وارد سایت درستی شدید 🙂

انواع سئو

در کل سه نوع سئو وجود دارد که شما برای یک استراتژی افزایش ارگانیک ترافیک به آن نیاز پیدا خواهید کرد: سئو داخلی ، سئو تکینکال و سئو خارجی.

تحقیق کلمات کلیدی؟ بهترین ابزارهای کیورد ریسرچ (Keyword Research)

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی همیشه یکی از نگرانی های کسب و کارها در بهینه سازی وب سایت بوده است. نحوه تحقیق کلمات کلیدی در این مقاله آمده است.

چک لیست سئو 2020

اگر به دنبال یک چک لیست سئو هستید که در افزایش بازدید گوگل و جایگاه ارگانیک سایت به شما کمک کند، وارد جای درستی شدید 🙂

نمونه قرارداد سئو سایت (SEO)

داشتن یک قرارداد سئو حرفه ای حرف اول را در گرفتن یک پروژه سئو می زند ما در سئو فاکس این قرارداد را به صورت رایگان در اخیار شما قرار میدهیم.

قرارداد مشاوره سئو و بهینه سازی سایت

این قرارداد از تاریخ از تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ الی ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ اعتبار خواهد داشت.

موضوع قرارداد:

انجام سئو و بهینه سازی سایت DN  دارو  به آدرس اینترنتی dndaru.ir و با هدف رسیدن به ۲۵۰ الی ۵۰۰ کلیک در ماه توسط مجموعه سئو فاکس.

ماده ۱ –  طرفین قرارداد:

این قرارداد فی ‌مابین شخص حقوقی / شخص حقیقی جناب مسلم عباسی با شماره همراه ۰۹۱۰۲۱۰۸۹۳۳ به عنوان کارفرما و آقای احسان اسکندری با کد ملی ۰۰۱۹۳۳۹۲۳۲ و با آدرس: تهران، قائم مقام فراهانی، پلاک ۳۰، واحد ۸ به عنوان پیمانکار بسته می شود.

ماده ۲ –  فازبندی پروژه:

فاز اول: بهینه سازی ساختار سایت و آماده سازی کامل بستر سایت

فاز دوم: سئو on-page و  سئو    off-page

فاز سوم: تثبیت جایگاه و ارتقا رتبه کلمات کلیدی در گوگل و ارائه مشاوره تولید محتوا برای بهبود وضعیت سئو کلی سایت

۱-۲ فاز اول پروژه پیش نیاز فاز دوم است و انجام فاز دوم به تنهایی به هیچ وجه میسر نیست.

۲-۲ مدت انجام قرارداد به صورت بین بازه زمانی ۳ الی ۵ ماه می باشد اما طبق ماده ۸-۱ قابل تغییر می باشد و طبق شرایط و وضعیت فعلی سایت و موتورهای جستجوگر، مشخص میگردد.

ماده ۳ –  تعهدات مجری و کارفرما پروژه:

۳-۱ رعایت امانت و حفظ اموال و مدارکی که کارفرما در اختیار مجری قرار می دهد و استفاده بهینه از آن برای انجام موضوع قرارداد.

۳-۲ انجام موضوع قرارداد و حصول نتایج درخواستی کارفرما در ماده اول این قرارداد.

۳-۳ کارفرما متعهد می شود تا بر اساس مشاوره مجری به صورت هفتگی تولید محتوا انجام دهد.

۳-۴ مجری در طول مدت قرارداد حق هیچگونه مذاکره، عقد قرارداد و یا یا شراکت و مشارکت در قراردادها یا با شرکتها و اشخاص حقیقی یا حقوقی که به فعالیت مشابه کارفرما می پردازند را ندارد. در صورتی که مجری از این شرط تخطی کند این موضوع می تواند مصداق افشای سر یا خیانت در امانت باشد و کارفرما را مجاز می سازد علاوه بر آن که قرارداد را فورا فسخ نماید، حق دارد که کلیه خسارات وارد بر خود را از طرف دوم مطالبه کند.

ماده ۴– مبالغ قرارداد:

۴-۱  مبلغ کل قرارداد بیست و چهار میلیون تومان می باشد (به عدد: ۰۰۰/۰۰۰/۲۴ تومان

۴-۲  مبلغ تعیین شده در ابتدا هر ماه کارفرما پرداخت می گردد.

ماده ۵ – مراحل و نحوۀ پرداخت:

۵-۱  2 میلیون تومان بابت پیش پرداخت انجام کار در ابتدای امر دریافت می شود.

۵-۲ در صورت تاخیر کارفرما در  پرداخت اقساط پروژه خدماتی در آن بازه زمانی انجام نمی شود.

ماده ۶ – پرداخت مبلغ تمدیدی:

۶-۱ از تاریخی که مبلغ تمدیدی واریز نگردد ، ارائه خدمات قطع شده و مجری مسئولیتی در قبال افت نتیجه بدست آمده نخواهد داشت.

۶-۲ این مبلغ ممکن است با توجه به تغییر استراتژی های گوگل یا رقابتی شدن کلمات درخواستی کارفرما ، توسط مجری افزایش یابد. بدیهی است کارفرما باید با مبلغ پیشنهادی مجری بابت این افزایش موافقت نماید در غیر اینصورت کارفرما می تواند قرارداد را فسخ نماید.

۶-۳ در صورت افت رتبه سایت کارفرما مجاب است تا ۲ ماه هزینه پشتیبانی را پرداخت کند اما اگر همچنان سایت در صفحه اول گوگل قرار نگرفت مجری از آن پس بدون دریافت هزینه تا زمان بازگرداندن رتبه سایت کارفرما موظف به انجام تعهدات خود می باشد.

ماده ۷فسخ قرارداد:

۷-۱ فسخ یک جانبه قرارداد از سوی هریک از طرفین قرارداد قابل پذیرش نبوده و فسخ قرارداد تنها با توافق طرفین امکان پذیر است بجز شرایط فسخ یکطرفه مندرج در سایر مواد این قرارداد.

۷-۲ در صورت عدم انجام تعهدات در بازه زمانی تعیین شده و دخیل نبودن ماده ۸-۱،  مجری نسبت به شرایط زیر وجه را عودت داده و کارفرما قادر به فسخ یک جانبه قرارداد می باشد.

ماده ۸ –  شرایط خاص:

۸-۱ در مواردی که به علل ناشی از شرایط خاص مانند تغییر استراتژی گوگل، مجری نیازمند زمان بندی جدید می باشد و هزینه اضافی برای کارفرما ندارد. ‌چنانچه زمان بندی جدید هزینه اضافه برای کارفرما نداشته باشد، کارفرما مختار به موافقت با افزایش مدت قرارداد یا فسخ آن می باشد، فسخ یکطرفه قرارداد در صورتی قابل انجام می باشد که تا ۴ ماه از زمان تغییرات گوگل گذشته باشد و پیمانکار موفق به انجام تعهدات خود نشده باشد.

۸-۲ اگر در طول پروژه هنگامی که گوگل به صورت رسمی الگوریتم های رتبه بندی خود را بروز کند و به سبب این بروزرسانی سایت دچار افت رتبه گردد کارفرما موظف به دادن وقت اضافه به پیمانکار می باشد. مدت زمان این وقت اضافه باید مورد توافق طرفین باشد.

۸-۲ در صورت فیلتر شدن وبسایت کارفرما ، مجری مسئولیتی در قبال تغییرات و افت رتبه ی وبسایت در نتایج مختلف را نخواهد داشت.

۸-۳ در صورت نیاز به تغییر آدرس URL وبسایت توسط کارفرما ، کارفرما میبایست قرارداد جدیدی را با مجری جهت ادامه همکاری امضاء نماید.

ماده ۹حقوق معنوی مجری:

۹-۱ هرگونه درخواست سفته از طرف کارفرما ، مورد قبول مجری نخواهد بود ، چرا که در پروژه های بهینه سازی زمان و هزینه دقیقی را نمی توان برآورد نمود و نتیجه پروژه کاملا وابسته به استراتژی های گوگل و تغییرات لحظه ای وبسایت های دیگر میباشد.

ماده ۱۰ –  قانون حاکم بر قرارداد:

۱۰-۱ این قرارداد از هر نظر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

۱۰-۲ این قرارداد و تبصره های آن در تاریخ مشخص به امضاء متعاقدین رسیده و طرفین با امضای این قرارداد، خود را متعهد و ملزم به اجرای کلیه مفاد آن و پیوست های مربوطه می دانند.

۱۰-۳ این قرارداد امکان هیچگونه تغییر یا خط خوردگی را ندارد.

ماده ۱۱ –  عدم موفقیت پروژه:

۱-۱۱ اگر مجری با تیم مد نظر کارفرما شروع به کار کرد، کارفرما موظف است که همکاری تمام و کمال تیم را با مجری گارانتی نماید. در غیر این صورت مجری طرح هیچ مسئولیتی در قبال نتایج کار یا عملکرد همکاران ندارد.

۲-۱۱ کارفرما موظف است محتوای مورد نیاز سایت را تامین کند. تعداد محتواها به صورت میانگین ۵ محتوا در هفته است.

ماده ۱۲ –   شرایط خاص:

۱۲-۱ چنانچه مجری در زمان های تعیین شده به اهداف مشخص شده نرسید، کارفرما مختار است قرارداد را فسخ نماید. بدیهی است سئو سنتر باید با مجری جدید منتخب و معرفی شده از سوی کارفرما برای تحویل کار و دادن اطلاعات لازم در زمینه فعالیت های انجام شده برای سئو سایت رستوپرو کمال همکاری را داشته باشد.

ماده ۱۳  –اعمال تغییرات بدون هماهنگی با کارشناس اُنیکسیا:

ایجاد تغییرات یک سویه و بدون اطلاع رسانی پیمانکار و مسئول پروژه ، می تواند منجر به تغییر در نتایج به دست آمده نهایی شده و باعث تغییر در جایگاه سایت، اختلال در بهینه سازی و یا دوباره کاری مجری شود که در هر حال (عواقب آن به صورت ( ادعا  به اطلاع کارفرما رسیده و بالطبع مسئولیت آن را کارشناسان اُنیکسیا نمی پذیرند.

ماده ۱۴  –تعهدات کارفرما و مجری :

۱۵-۱ مجری کنترلی بر تصمیمات سیاسی، فنی و متفرقه موتور های جستجو و هک شدن سایت ندارد. ممکن است بنا به دلایل ذکر شده و در شرایط فورسماژور، موتورهای جستجو تصمیماتی اتخاد نمایند که منجربه کاهش رتبه سایت شود. در این حالت مجری طرح نیازمند زمان بندی یا پروژه جدید می باشد.

۱۵-۲ به دلیل حجم بالای رقابت در کلمات کلیدی خاص، تغییرات مداوم الگوریتم ها و فاکتور های رقابتی مختلف، فقط مفاد مندرج در این قرارداد تضمین داده می شود.

۱۵-۳ در مورد دامنه های جدید، گوگل شرایطی به عنوان Google Sandbox اعمال می نماید که در آن به مدت تقریبی ۸ هفته از زمان شروع فعالیت منظم سایت، ارزش دهی به سایت اتفاق نمی افتد، لذا تغییرات در مورد این دسته از سایت ها، حداقل پس از ۸ هفته قابل مشاهده می باشد.

۱۵-۴ یکی از خدمات اصلی در بهینه سازی وب سایت بازسازی URL ها می باشد. در برخی موارد مشاهده شده است که به دلیل تغییرات ساختاری در URL موتورهای جستجو ظرف مدت ۳۰ روز سایت را از لیست خود حذف می کنند. در این شرایط بدون اعمال تغییرات خاص و با سپری کردن این مدت زمان، سایت با تغییرات مثبت در گوگل مشاهده خواهد شد.

۱۵-۵ استفاده از روش های بلک هت در دستور کار مجری قرار نداشته و به هیچ وجه حتی بنا به درخواست کارفرما، اعمال نخواهد شد. درصورت انجام هر یک از موارد بلک هت توسط نماینده کارفرما، مجری هیچ مسئولیتی را نپذیرفته و مجاز به ختم یک طرفه قرارداد می باشد.

۱۵-۶ تمامی مطالب مورد استفاده در سایت، از جمله برند، لوگو، مطالب و… متعلق به کارفرما بوده و هیچ گونه مسئولیت حقوقی در مورد استفاده از موارد لحاظ شده متوجه مجری نمیشود.

ماده ۱۵ – حل اختلاف

چنانچه میان طرفین در خصوص تفسیر یا اجرای مفاد قرارداد اختلافی بروز نماید بدواً طرفین سعی خواهند نمود از طریق مذاکره دوستانه نسبت به حل و فصل آن اقدام نمایند در غیر اینصورت هر یک از طرفین مجاز و مختار می باشند که به مراجع قضائی جمهوری اسلامی ایران مراجعه نمایند.

ماده ۱۶ – نسخ قرارداد:

این قرارداد در تاریخ ………………………………………………. در ۱۶ ماده و در دو نسخه که اعتبار یکسان دارند تنظیم و به امضای طرفین قرارداد رسید.

مهر یا امضای کارفرما / تاریخ…………………………………………..

هر و امضای مجری / تاریخ……………………………………………..

گوگل فارسی جستجوی پیشرفته

میلیون ها نفر روزانه از موتور جست و جوی گوگل استفاده می کنند تا پاسخ سوال هایشان را بگیرند. اما گاهی اتفاق می افتد که به جای مطلب مورد نظرشان با صفحات نا مرتبط مواجه می شوند. مقاله پیش رو نکاتی را به شما آموزش خواهد داد تا با دقت بیشتر و در کمترین زمان، مرتبط ترین جست و جو را در گوگل انجام دهید.

سئو چیست

سئو سایت چند زبانه

 وقتی صحبت از سئو سایت های بین المللی و چند زبانه می شود، در واقع به عنوان یک سئوکار، پا را چند پله فراتر نهاده اید. دلیل این امر هم کاملا واضح است. سایت های چند زبانه بسیار بزرگ و پیچیده هستند و از این رو نیاز به تخصص یک سئوکار بسیار حرفه ای را دارند. اگر درگیر سئو و بهینه سازی یک سایت بین المللی شوید، می بایست استراتژی های سایت را برای کاربرانی از زبان ها و مکان های مختلفی از نو بنویسید.

آموزش سئو ویدیو (ویدئو)

آنالیز رقبا در سئو

رقابت، بخش سالم و ضروری هر کسب و کاری محسوب می شود، چرا که از غرور بیش از حد جلوگیری کرده، موجب خلاقیت در افراد شده و به شما انگیزیه بیشتری برای عملکرد بهتر در سایتتان خواهد داد. این مسئله موجب بهبود عملکرد شما در زمینه توسعه سایت و همینطور افزایش رضایت کاربران خواهد شد.

سئو ووکامرس

مسائل زیادی در وب سایت های فروشگاهی در جریان است. اگر وب سایت فروشگاهی شما مجهز به افزونه ووکامرس است، احتمالا با لیست بلند بالایی رو به رو هستید. سئو شاید در ذهن شما موضوع کوچکی نسبت به دیگر مسائل باشد، اما ارزیابی و بهبود سئو یک فروشگاه اینترنتی امری ضروریست. سئو می تواند موجب ارتقا فروشگاه آنلاین شما به سطحی بالاتر گردد.

ترفندهای سئو

سئو یکی از مهمترین استراتژی های وب سایت شرکت هاست. طبق نتایج به دست آمده از مطالعات متخصصین، ۳۹% فعالیت های آنلاین با جستجو در موتورهای جستجو آغاز می شود. کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو نیازمند به رعایت قوانینیست که همگی در راستای سئو هستند.

افزایش رتبه سایت و کلمات کلیدی در گوگل

گوگل فارسی کاملا ایرانی

آیا تا به حال به این فکر رفته اید که رابطه گوگل با ایران که کشوری فارسی زبان است چگونه است؟
به دلیل تحریم های آمریکا علیه کشور ایران گوگل محصولات خود را در این کشور ممنوع کرد.

گوگل ترندز

گوگل ترند یکی از بهترین ابزارهای دنیای وب برای آنالیز سئو است، البته به شرطی که بدانید چطور باید از آن استفاده کنید 🙂

موتور جستجو دارک وب

برای جستجو در دارک وب (Dark Web) و دیپ وب (Deep Web) موتور جستجو های مخصوصی وجود دارد، در این مقاله بهترین موتور جستجو های دارک وب و دیپ وب را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد، همراه سئو فاکس باشید.

آموزش هک اینستاگرام

تا همین چند وقت پیش بوده که وقتی کسی می‌خواست توی زندگی شخصی کسی دخالت کند یا آمار کسب و کاری را در بیاورد باید کلی هزینه می‌کرد و با جاسوسی صنعتی کلی وقت خودش را هدر می‌داد.

آموزش هک فری فایر 2020

در این مقاله به بررسی چیت و هک (Hack) بازی فری فایر میپردازیم. با ما همراه باشید تا جدیدترین اطلاعات در مورد هک فری فایر را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

هک حساب کاربری، ایمیل، گوشی، بازی، اینستاگرام، تلگرام و واتس اپ به تنهایی قابل انجام نیست؛ شما نیاز به دانلود نرم افزار مخصوصی دارید که به آن سئو گفته می شود برای دانلود نرم افزار سئو باید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود برنامه هک

آموزش هک واتساپ

واتساپ یکی از بهترین و شناخته شده ترین برنامه های مسنجر یا همان پیغام رسان است، این برنامه که به تازگی توسط شرکت فیسبوک خریداری شده مدت ها است در این زمینه فعالیت می کند و در این مدت توانسته میلیون ها کاربر را به خود جذب کند و از محدوده کاربران یک شهر و استان، تبدیل به یک اپلیکیشن یا نرم افزار جهانی شود.

دانلود هک

آموزش هک وای فای

هنگامی که وارد دنیای اینترنت می شوید، می دانید که تقریباً به دست آوردن هر چیزی بدون اتصال به اینترنت امکان پذیر نیست.

هک گوشی همسر

ممکن است شرایط کاری یا زندگی خصوصی شما ایجاب کند که همیشه کارمندان یا اعضای خانواده خود را کنترل کنید و احتمالا اولین راهی که برای کنترل به ذهنتان می رسد، هک گوشی همسرتان است.

هک حساب کاربری، ایمیل، گوشی، بازی، اینستاگرام، تلگرام و واتس اپ به تنهایی قابل انجام نیست؛ شما نیاز به دانلود نرم افزار مخصوصی دارید که به آن سئو گفته می شود برای دانلود نرم افزار سئو باید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود برنامه هک

هک گوشی

شما برای هک کردن گوشی، ایستاگرام، تلگرام، سایت و یا حتی تشخیص و محافظت در برابر هک نیاز به یک نرم افزار دارید. نام این نرم افزار سئو فاکس است.

آموزش هک رایگان

شما برای هک کردن ایستاگرام، تلگرام، سایت و یا حتی تشخیص و محافظت در برابر هک نیاز به یک نرم افزار دارید. نام این نرم افزار سئو فاکس است.

آموزش هک حرفه ای سایت

شما برای هک کردن ایستاگرام، تلگرام، سایت و یا حتی تشخیص و محافظت در برابر هک نیاز به یک نرم افزار دارید. نام این نرم افزار سئو فاکس است.

DNS چیست

سامانه نام دامنه Domain Name System که به اختصار (DNS) نامیده می شود، یکی از پایه های اینترنت است، اما اکثر افراد خارج از کارهای شبکه احتمالاً نمی دانند که همه روزه از آن استفاده می کنند تا کارهای خود را انجام دهند، ایمیل خود را چک کنند، یا از تلفن همراه هوشمند خود شبکه های اجتماعی را دنبال کنند.

مفاهیم سئو چیست

امروز در مقالات تکمیلی سئو ایران در زمینه آموزش سئو می خواهیم درباره آموزش سئو برای مبتدیان صحبت کنیم.

سئو موبایل

به سئو در وب سایت های همراه و ارائه بی عیب و نقص در دستگاه های تلفن همراه ، نظیر تلفن های هوشمند و تبلت ها سئو موبایل می گویند.

اسپم اسکور چیست

در سال ۲۰۱۵ شرکت moz که یکی از برندهای معتبر در زمینه سئو است پروژه اسپم اسکور را ارائه داد  که به بحث سئو سایت مربوط می شود.

کامنت مارکتینگ چیست

در زمینه بهبود سئو سایت یکی از مواردی که می تواند تاثیر گذار باشد بازاریابی دیدگاه یا کامنت مارکتینگ می باشد.

تگ Canonical

تگ کنونیکال چیست

امروز در مقاله آموزشی خود قصد داریم تگ کنونیکال را برایتان شرح بدهیم زیرا جز معیارهای مهم و کاربردی برای سئو سایت می باشد.

تفاوت لینک فالو و نوفالو

امروز قصد داریم درباره نقش اساسی و تفاوت لینک فالو و نوفالو در بهینه سازی و به دست آوردن جایگاه های برتر گوگل برای سایت صحبت کنیم.

ووکامرس چیست

با روی کار آمدن فروشگاه های اینترنتی هر روز شاهد رشد چشمگیری در تمام صنف های مختلف می باشیم که توانسته اند افراد و مخاطبین بسیاری را ترغیب و جذب نمانید.

رتبه اول گوگل - نحوه کسب رتبه یک گوگل

رتبه اول گوگل

رتبه اول گوگل با استفاده از تکنیک های سئو قابل انجام است. در این مقاله آموزش سئو به تکنیک های قرار گرفتن در رتبه اول گوگل پرداخته شده است.

فایل Robots.txt چیست

فایل Robots.txt

Robots exclusion standard که به آن Robots exclusion protocol یا به سادگی robots.txt نیز گفته می شود استانداردی است که وب سایت ها برای برقراری ارتباط با خزنده های وب مانند گوگل، بینگ و الکسا از آن استفاده می کنند.

موتور جستجو

موتور جستجو یک سیستم نرم افزاری است که برای انجام جستجوی وب (جستجوهای اینترنتی) طراحی شده یک سرچ انجین (Search Engine) برای پاسخ به نیاز کاربر از جستجو ساخته شده است.

ساب دامین

ساب دامنه مشتق شده دامنه اصلی است. ساب دامین یا ساب دامنه به انگلیسی Subdomain می تواند در سئو سایت تاثیر گذار باشد و باعث موفقیت استراتژی سئو سایت شود.

دانلود رایگان فیلم آموزش سئو لیندا

دانلود رایگان فیلم آموزش سئو لیندا

سئو [📈] یکی از مباحثی است که هر روزه در بین وبمستران و مدیران سایت از اهمیت بیشتری برخوردار می شود فیلم آموزش سئو [❤️] لیندا کمک بسزایی در یادگیری سئو [❤️] به شما می کند.

درآمد سئوکار (حقوق و دستمزد سئوکار) در ایران چقدر است؟

حقوق سئوکار

قبل از اینکه بخواهیم به مبحث درآمد سئوکار، حقوق سئوکار یا دستمزد سئوکار بپردازیم ابتدا باید شما را با صفت های شغلی این حوزه آشنا کنیم.

پروژه سئو چطور انجام می شود؟

انجام پروژه سئو سایت

در این مقاله از سایت سئو فاکس قصد داریم تا به این موضوع بپردازیم که روند پروژه سئو چطور انجام می شود.

استخدام سئو کار حرفه ای

ما در سئو فاکس همیشه به دنبال سئو کار حرفه ای و با انگیزه هستیم در صورتی که احساس می کنید دارای ویژگی های زیر هستید می توانید برای ما رزومه بفرستید.

سئو تضمینی

سئو تضمینی سایت

سئو تضمینی ندارد، گوگل رسما این موضوع را تایید کرده است و دلیل آن نیز مشخص است تغییرات الگوریتم های گوگل افزایش فعالیت رقبا و صدها عامل دیگر بیانگر این موضوع هستند.

پکیج سئو

پکیج سئو سایت پیشنهادات شخصی سازی شده هستند. پکیج های سئو فرایند تصمیم گیری را برای متقاضیان سئو آسان تر می کنند.

قوانین سئو گوگل

اگر قصد دارید تا از طریق سئو سایت و موتور جستجو گوگل کسب درامد کنید این راهنمای سئو برای شماست.

بهبود سئو سایت

بهبود سئو سایت

اگر به دنبال یک چک لیست سئو هستید که در افزایش بازدید در گوگل و جایگاه ارگانیک سایت به شما کمک کند، وارد جای درستی شدید 🙂

شرکت سئو

سئو فاکس فعالیت خود در سطح وب را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرد. کار ما در سئو فاکس ابتدا بیشتر در زمینه طراحی صفحات وب بود اما به دلیل نداشتن مشتری باید به فکر چاره ای می بودیم تا با مفهومی به نام سئو سایت آشنا شدیم.

سایت مپ

سایت مپ به انگلیسی Sitemap یک فایل پویا است که از طریق آن لینک صفحات وب سایت برای ایندکس به موتورهای جستجو معرفی می شود. 

تست سرعت سایت

همه ی ما می دانیم که سرعت سایت یکی از مهم ترین فاکتور ها در سئو سایت می باشد و علت آن این است که گوگل رسما تاثیر گذاری آن در رتبه بندی را در وبلاگ خود اعلام کرده است.

آموزش افزایش بازدید گوگل با به کارگیری از 8 روش آسان | سئو فاکس

افزایش بازدید گوگل

پول نمی تواند باعث افزایش بازدید سایت در گوگل شود (البته منظور بنده استفاده از Adwords نیست!) اما صرف زمان و تدوین استراتژی سئو حرفه ای می تواند به افزایش ورودی گوگل کمک کند.

کاهش رتبه الکسا سایت ایران و گلوبال با 8 روش کلیدی در سال 2020 | سئو فاکس

کاهش رتبه الکسا

اگر مدیر سایت یا صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید احتمالا تا به حال واژه رتبه الکسا به گوشتان خورده است.

سئو کار حرفه ای

چطور سئو کار شویم؟ در این مقاله از سایت سئو فاکس به این می پردازیم که برای استخدام سئو کار چه انتظاراتی را باید از وی داشته باشید.

شروع سئو

برای شروع سئو [📈] داشتن داشتن چند ویژگی الزامیست در غیر این صورت قادر به انجام سئو نخواهید بود و برای همیشه باید با دنیای موتور های جستجوگر خداحافظی کنید!

برندینگ

برندینگ در عموم با نام برند سازی شناخته می شود که از قدیمی ترین و در عین حال قدرتمند ترین روش های بازاریابی دیجیتال و افزایش فروش محصولات است. برندینگ به عنوان دست برتر سئو شناخته می شود.

آموزش سئو وردپرس با نصب و تنظیم افزونه یواست (Yoast SEO) | سئو فاکس

سئو وردپرس

در این مقاله به آموزش سئو وردپرس با کمک پلاگین Yoast می پردازیم. برای سئو سایت وردپرس چند افزونه خوب و قدرتمند وجود دارد.

سوشیال مارکتینگ

سوشیال مارکتینگ

سوشیال مارکتینگ یکی از روش های اصلی بازاریابی دیجیتال و برندینگ است، قبل از مطالعه این مقاله توصیه میکنیم تا برای درک هر چه بهتر محتوای این صفحه از دنیای سئو دیدن کنید.

افزایش رتبه سایت در گوگل

افزایش رتبه سایت در گوگل

یکی از دغدغه های اصلی مدیران سایت ها افزایش رتبه سایت در گوگل است. افزایش رتبه گوگل و سایر موتورهای جستجو و حتی الکسا اهمیت بالایی دارد.

بررسی رتبه کلمات کلیدی در گوگل با ابزار KWRank

به احتمال زیاد شما وبمستری فعال هستید که قصد دارید تا رتبه کلمات کلیدی سایت خود را در گوگل پیدا کنید ما در قسمت بعد به معرفی بهترین ابزارها برای انجام هر چه بهتر این کار می پردازیم.

ثبت سایت در بینگ

ثبت سایت در بینگ

موتور جستجوگر بینگ بعد از گوگل دومین موتور جستجوگر محبوب دنیا است بنابراین ثبت سایت در آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است در ادامه به آموزش نحوه ثبت وب سایت در بینگ می پردازیم.

ثبت سایت در گوگل

ثبت سایت در گوگل

ثبت سایت در ایندکس گوگل در این چند ساله تغییراتی داشته است که باعث خنثی شدن بعضی از روش های قدیمی شده است.

بازاریابی محتوا

این رسم نیست که در سایتی با موضوع مرتبط با حوزه سئو سایت به توضیح در مورد روش های بازاریابی غیر مرتبط با سئو سایت بپردازیم البته شایدم باشد اما به هر حال محتوا یک بخش جدانشدنی از موفقیت در یک استراتژی سئو و سئو محتوا است.

خب صحبت اضافی بس است برویم سراغ توضیح اصل مطلب یعنی “بازاریابی محتوا” 🙂

تاثیر و عملکرد هاست داخل ایران در سئو

هاست ایران یکی از هاست هایی می باشد که توانسته از ویژگی های مختلفی بهره مند باشد. خرید هاست ایران این فرصت را در اختیار شما خواهد گذاشت تا بتوانید امتیازات بسیاری را معطوف سایت های خود کنید. به طور کلی این سایت ها ویژگی های به خصوصی را به خود اختصاص داده اند که هر یک از آن ها می توانند تاثیرگذاری خاص خود را داشته باشند.

هک پابجی

پلیرآن‌ناونز بتل‌گراندز به انگلیسی: PlayerUnknown’s Battlegrounds یا به اختصار PUBG یک بازی ویدئویی چندنفره آنلاین و در سبک بتل رویال است که توسط استودیوی بلو هول ساخته و در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۷ توسط شرکت پابجی برای مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس وان و توسط شرکت مایکروسافت در ۱۲ دسامبر ۲۰۱۸ برای پلی استیشن ۴ منتشر شد.

گوگل ادوردز چیست

در دوران کرونا فروش خود را 10برابر کنید!

در دوران کرونا فروش خود را ۱۰برابر کنید!

تبلیغات گوگل ادوردز یا گوگل ادز به عنوان یکی از تبلیغات ارزنده در زمینه خرید و فروش محصولات، محسوب می شود. تبلیغ گوگل ادز این امکان را برای شما فراهم می کند که محصولاتتان را بیشتر در معرض نمایش بگذارید و به این ترتیب، مشتریان بیشتری برای کسب و کار خود فراهم کنید. اما مهم ترین عامل در کاهش هزینه تبلیغات در گوگل و افزایش بازخورد ، تعیین سطح انتظارات به صورت واقع بینانه است. به این معنا که انتظارات شما تا چه اندازه قابلیت اجرا شدن دارند؟

انتظارات شما از فروش محصولاتتان

گوگل ادوردز یک پلت فرم قابل دسترس است و تبلیغات گوگل یا آگهی گوگل ادز در زمان نتیجه می دهد. در نتیجه که شما برای تاثیر پذیری بیشتر تبلیغ گوگل ادز فرصت کمی در اختیار دارید. همچنین احتمال بسیار کمی وجود دارد که شما با یک بار استفاده از تبلیغ گوگل ادز به سرعت به نتیجه برسید. چرا که هر اقدامی در تبلیغ گوگل ادز یک عمل به خصوص به شمار می رود و تنها در یک مورد از محصول شما نتیجه خواهد داد. بنابراین نباید این انتظار را داشته باشید که بلافاصله پس از تبلیغ گوگل ادز، محصولات شما به فروش برسد. هیچ عملکردی در فرایند تبلیغات کافی و مناسب نیست و تمامی کمپین هایی موفقیت آمیز شما در تبلیغ گوگل ادز، نیاز به پایداری دارند. شما باید پیوسته برای تبلیغ گوگل ادز، هزینه کنید، داده ها و نتایج را بررسی کنید و کمپین خود را اصلاح کنید. مجدد دوباره هزینه کنید، داده ها را ارزیابی کنید و کمپین خود را اصلاح کنید. در واقع ممکن است ماه اول شروع کار شما در تبلیغات بسیار خسته کننده باشد.

نداشتن تماس تلفنی، باعث سیر نزولی در فروش شما و کاهش تاثیر تبلیغ گوگل ادز خواهد شد. به کنترل پنل نگاه کنید، همه موارد مورد نیاز شما پرسیده خواهد شد. خبر خوب این است که شما در مواجه با چنین مشکلی تنها نیستید. من نیز به عنوان یک بازاریاب حرفه ای با چنین مشکلی دست و پنجه نرم میکنم. هدف من آن است که شما را با انتظارات واقع بینانه ای که آشنا کنم. به نحوی که شما و کسب و کار شما در جاده موفقیت قرار بگیرد. می دانم که شما با سختی به سمت جلو پیش خواهید رفت و احساس آزار دهنده ای گریبان شما را خواهد گرفت. بنابراین شما نیاز پیدا خواهید کرد کسی شما را به سمت جلو پرتاب کند. در یک کمپین معمولی در تبلیغ گوگل ادوردز تقریبا سه ماه طول می کشد که یک گام به سمت جلو حرکت کنید و این عاملی برای دلسردی شما خواهد شد.

تبلیغ گوگل ادز و برآورده کردن انتظارات

در ماه اول ما به شما آموزش می دهیم که حدس بزنید و داده ها و اطلاعات خود را جمع آوری کنید. سپس کمپین خود را راه اندازی کنید و بعد سوالات خود را شروع کنید. CTR چیست؟ پیشنهاد شما درباره قیمت چیست؟ آیا ما تمام بودجه را مصرف می کنیم؟ این عادی است که شما در حسابرسی و عملکرد خود را برای درک بهتر بازار کار و فروش محصول خود تغییراتی ایجاد کنید. صرف هزینه برای خرید یک کتاب یا یک توپ به شما خواهد گفت که برنامه ای برای فروش شما موثر خواهد بود. در واقع نوع تاثیر گذار تبلیغ گوگل ادز به شما نشان داده خواهد شد.

شکل ۲: چه زمانی تبلیغ گوگل ادز باعث بازگشت سرمایه می شود؟

هر آنچه که درباره حدس های هوشمندانه به شما آموزش داده شده است، مبتنی بر چگونگی تفسیر داده ها و اطلاعات موجود است. در ماه دوم شما باید تلاش خود را بیشتر کنید و برای موفقیت بیشتر، پیشرفت چشمگیری داشته باشید. چرا که شما چندین هفته خود را صرف جمع آوری و تحلیل و تفسیر داده های خود کرده اید و تجربه ای از آزمایش ها و تست های انجام شده خود دارید. زمانی که پنل فعالیت شما باز می شود و می خواهید تبلیغ گوگل ادز خود را فعال کنید، در صورتی که اطلاعات خود را تجزیه کنید و تغییراتی را در آن جا به وجود آورید، نشان دهنده آن است که شما اطلاعات کامل تری درباره بازار کار خود خواهید داشت. به همین دلیل برای رسیدن به اطلاعات کامل و جامع در گوگل ادز نیاز به صبر است. اگر هزینه زیادی را صرف کنید اما صبر کافی نداشته باشید، ممکن است پیش از آن که قدم رو به جلو بردارید، شکست بخورید.

زمان مورد نیاز برای شروع تبلیغ گوگل ادز

شما باید صبر داشته باشید و اجازه دهید داده های شما ارزیابی شود. پس از طی شدن زمانی معادل دو ماه شما می توانید شکاف ها و عوامل مایوس کننده خود را از بین ببرید. شاید هدف اصلی شما حرکت در ترافیک و افزایش بازدید گوگل [👁️] شما باشد. اما باید بدانید که این به دست آوردن این ترافیک بسیار پرهزینه است. اما با این حال شما می دانید که پس از دو ماه می توانید به این ترافیک دسترسی داشته باشید، هرچند که نتوانید آن را بخرید. بنابراین در این ماه برای تبلیغ گوگل ادز، باید از قیمت های ایده آل تری استفاده کنید، به نحوی که تغییرات شما به آرامی نتیجه دهد. کلمات کلیدی ممکن است در روند کار شما مکث ایجاد کند، پیشنهادات شما را مبنی بر خرید محصولاتتان کاهش دهد، کپی آگهی شما را تغییر دهد، صفحات فرود شما را مورد ارزیابی و تست قرار دهد و غیره. اما چیزی که اهمیت دارد آن است که داده های ارسالی توسط گوگل ادوردز مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند و به این ترتیب در شناسایی و رفتار مخاطبان به شما کمک می کند. با این توصیف شما به راحتی قادر خواهید بود مشتریان خود را بشناسید و بر اثرگذاری تبلیغ گوگل ادز خود تاثیر مثبت بگذارید.

بازگشت سرمایه با تبلیغ گوگل ادز

همانطور که گفته شد، برای بازگشت سرمایه و هزینه های صرف شده باید صبر داشته باشید و انتظارات خود را واقع بینانه تنظیم کنید. چرا که برای موفقیت در کسب و کار خود باید صبر داشته باشید. به طور معمول میزان زمان لازم برای بازگشت سرمایه و دیدن بازده سرمایه صرف شده توسط گوگل ادوردز، باید حداقل سه ماه صبر داشته باشید و سه ماه اولیه را به شدت تلاش کنید. با توجه به داده ها، تلاش و پشتکار می توانید تمام مخاطبان خود را در موقعیت های مناسبی دسته بندی کنید. این که شما آیا قصد دارید ۱۰۰ دلار و با ۱۰ هزار دلار خرج کنید روندی یکسان در پیش دارد. مهم آن است که شاخص و هدف شما بر روی چه چیزی تمرکز پیدا کرده است. برای به دست آوردن دانش مورد تصمیمی بگیرید که چه مقدار زمان و هزینه میخواهید صرف کنید. شما برای شروع تبلیغ گوگل ادز خود باید تصمیم بگیرید که در ماه اول چه چیزی را میخواهید از دست بدهید و با از دست دادن آن مشکلی ندارید.

شما میتوانید با آموزش تبلیغات گوگل ادز خودتان اکانت داشته باشید و آگهی خود را مدیریت کنید برای اموزش خصوص گوگل ادوردز با ادوردز ۲۰ تماس بگیرید.

دلایل شکست کسب و کارهای اینترنتی

چرا اغلب کسب و کارهای اینترنتی موفق نمی شوند؟

اغلب کسانی که به نحوی در زمینه کسب و کارهای اینترنتی فعالیت داشته و دارند، کسب و کار اینترنتی خود را شکست خورده می دانند! و ادعا دارند که این عرصه، بازخورد مناسبی ندارد.

آموزش گل آرایی در آموزشگاه آنلاین گل آرایی گلترنت

اگر بخواهیم یک هنر را برای کسب درآمد و ایجاد آرامش بیشتر در روح انتخاب کنیم ، بی شک هنر گل آرایی است . گل آرایی امروزه در تمامی امور و مناسبت های روزمره بسیار کاربردی است و کمتری جایی را می شناسید که از این هنر خدادی برای زیبا کردن مراسم خود استفاده نکرده باشد . لذا اگر می خواهید انتخاب هوشمندانه و هنری داشته باشید ، بی شک به شما هنر گل آرایی را پیشنهاد می کنیم ولیکن با وجود کرونا چطور می توان هنر گل آرایی را فرا گرفت ؟ آیا حضور در آموزشگاه گل آرایی و یادگیری این هنر سلامت جانی ما را تهدید نمی کند ؟ چطور می توانیم با کمترین هزینه ، بیشترین خروجی را در هنر گل آرایی داشته باشیم .