گوگل ترند یکی از بهترین ابزارهای دنیای وب برای آنالیز سئو است، البته به شرطی که بدانید چطور باید از آن استفاده کنید 🙂

برای دانلود نرم افزار گوگل ترندز باید وارد لینک زیر شوید

دانلود گوگل ترندز

سئو و گوگل ترندز

سئو سایت دنیای پیچیده ای است در واقع چندی پیش مدیر عامل شرکت گوگل در یک دادگاه اغراق کرد که ما برای رتبه بندی نتایج جستجو خود از بیش از ۲۰۰ سیگنال استفاده می کنیم شما می توانید ویدئو کامل به همراه توضیحات را در صفحه سئو چیست مشاهده کنید (مطمئن باشید با دیدن این ویدئو چشم اندازتان نسبت به سئو تغییر خواهد کرد).

و اما از بحث اصلی دور نشویم همانطور که گفتیم گوگل ترندز یکی از بهترین ابزارهای سئو سایت است به این دلیل که توسط شرکت گوگل طراحی و توسعه یافته. اگر سئوکار باشید می دانید که یکی از اصول سئو در تدوین استراتژی سئو کیورد ریسرچ یا همان پیدا کردن کلمات کلیدی هدف است که در نهایت منجر به محتوا سئو شده می شود.

گوگل ترندز به انگلیسی Google Trends یکی از بهترین ابزارهای وب برای اینکار است. گوگل ترندز علاوه بر دارا بودن کارایی زیاد استفاده آسانی نیز دارد و هر کس با هر میزان دانش می تواند اطلاعات مورد نیاز خود را از آن استخراج کند شما حتی با این ابزار میتوانید کلمات کلیدی طولانی را به آسانی بدست آورید، این کار یکی از تکنیک های سئو است.

و اما دانلود گوگل ترندز

شاید از این موضوع کمی شما را ناراحت کند اما باید به شما بگوییم که متاسفانه هیچ اپلیکیشنی برای گوگل ترندز که در اندروید و چه در IOS وجود ندارد 🙁