آگاهی و آشنایی با روش های شارژ سریع گوشی ، زمانی که برای شارژ کردن موبایلتان عجله دارید، بسیار مفید است. اگر چه کیفیت و نوع لوازم جانبی موبایل مثل شارژر گوشی موبایل، کابل، پاوربانک و… در میزان سرعت شارژ باتری گوشی تاثیر زیادی دارد.

اما مطالعه این مطلب و رعایت نکات بیان شده در آن می تواند کمک قابل توجهی به شما بکند. حتما برای شما هم پیش آمده که در بین کارهای متعددی که دارید، با مشکل تمام شدن شارژ موبایلتان مواجه می شوید و این دقیقا در زمانی است که برای یک تماس ضروری، ارسال پیام، پرداخت الکترونیک و… به تلفن همراهتان نیاز دارید.

با خرید شارژر و کابل شارژ های اورجینال و با کیفیت بالا از فروشگاه لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل بهیران نگران خراب شدن مکرر شارژر و در نتیجه آسیب رسیدن به باتری موبایلتان نباشید.

روش های شارژ سریع گوشی به شما کمک می کند تا در چنین مواقعی، باتری موبایل خود را در زمان کمتری شارژ کرده و از آن استفاده نمایید.

روش های شارژ سریع گوشی

۱ – خاموش کردن موبایل

 زمانی که موبایل خود را خاموش می کنید، تمام برنامه ها، اتصالات و… غیر فعال شده و سرعت شارژ موبایل افزایش خواهد یافت.

۲- روشن کردن حالت پرواز

روشن کردن حالت پرواز از دیگر روش هایی است که تمامی فعالیت های موبایل را غیرفعال کرده و مصرف باتری را کاهش می دهد. بلوتوث، دیتای موبایل، فعالیت های سیم کارت و… غیرفعال شده و به همین ترتیب می تواند در افزایش سرعت شارژ گوشی تاثیرگذار باشد.

۳- کابل های شارژ سریع

برخی شارژر های موجود در بازار از تکنولوژی شارژ سریع پشتیبانی می کنند. با خرید کابل شارژ فست(سریع)، می توانید در هر زمان که می خواهید گوشی موبایل خود را با سرعت بیشتری نسبت به شارژر های معمولی شارژ کنید.

۴- استفاده از شارژر دیواری

اگر از آن دست افرادی هستید که موبایل خود را با پورت USB لپ تاپ، کامپیوتر و… شارژ می کنید، در مواقعی که نیاز به شارژ سریع باتری موبایل دارید، بهتر است از یک شارژر دیواری استفاده کرده و با اتصال به برق شهری، سرعت شارژ را افزایش دهید.

۵- استفاده از کابل و کلگی با کیفیت و سالم

کابل های آسیب دیده ، پاره شده، فیک و بی کیفیت ، تا حد قابل توجهی از سرعت شارژ باتری گوشی می کاهند. یکی از روش های شارژ سریع گوشی موبایل ، خرید کابل و کلگی با کیفیت و اورجینال برای موبایلتان است.

شما می توانید از وب سایت بازرگانی بهیران ، بهترین لوازم جانبی موبایل از جمله کابل شارژ، کلگی شارژر و… را خریداری کرده و بواسطه استفاده از لوازم با کیفیت، طول عمر موبایلتان را افزایش دهید.

۶- استفاده نکردن از موبایل

زمانی که موبایل خود را به شارژر وصل می کنید، آن را به حال خود رها کنید تا با سرعت بیشتری شارژ شود. واضح است که در زمان استفاده از گوشی، به همان نسبت که باتری موبایل شارژ می شود، از آن استفاده می شود. از پخش موسیقی، استفاده از دوربین، وصل شدن به اینترنت و… خودداری کنید.