سئو تضمینی ندارد، گوگل رسما این موضوع را تایید کرده است و دلیل آن نیز مشخص است تغییرات الگوریتم های گوگل، افزایش فعالیت رقبا و صدها عامل دیگر بیانگر این موضوع هستند.

اصلا سئو تضمینی چیست؟

سئو تضمینی یعنی یک فرد سئو کار یا شرکت سئو تضمین می کند تا به KPI های پیشنهادی در طی زمان تغیین شده برسد این KPI می تواند تضمین بر روی رتبه گرفتن با یک عبارت کلیدی خاص باشد یا تضمین میزان ورودی ارگانیک از گوگل.

چرا سئو سایت تضمین شده یک دروغ بزرگ است!

  • رسیدن به اهداف سئو و بهینه سازی سایت به شرطی قابل انجام است که تصمیم آن عاقلانه گرفته شده باشد.
  • طبق آمار ارائه شده توسط شرکت معتبر MOZ گوگل ۳,۲۳۴ آپدیت در سال انجام می دهد اگر خوش شانس باشید بهبود سئو در انتظارتان است اما اگر بخت با شما یار نباشد دچار پنالتی خواهید شد.
  • موتورهای جستجو به صراحت در برابر بهینه سازی سایت سئو تضمین شده هشدار داده اند.
  • سئو و بهینه سازی ذاتاً ناپایدار است.
  • تضمین در مورد چیزی که نمی توانید کنترلش کنید، کاملا غیر منطقی به نظر می رسد.
QR code چیست

قرارداد سئو تضمین شده

جالب است بدانید که ارائه هر گونه تضمین در قرارداد های سئو از نظر قانونی هیچ ارزش و اعتباری ندارد چرا تضمینی برای قرار گیری سایت در صفحه اول گوگل وجود نخواهد داشت.

شرکت های سئو کار معمولا در قرارداد سئو خود لحاظ می کنند که در صورت قرار نگرفتن کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل وجه شما را عودت دهند اما این ضمانت بازگشت وجه با شرایط خاص مقدور می باشد.

سفارش سئو طبیعی

برای انجام سئو حتما با از طریق فرم ثبت سفارش اطاعات مربوط به کسب و کار خود را برای ما ارسال کنید یا از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.