اگر به دنیال دستیابی به رتبه خوب توسط موتور های جستجوگر هستید،اگر سئو سایتتان برای شما حائز اهمیت هست و متوجه این موضوع شده اید که از طریق سئو سایت شما به ورودی بالا، ترافیک سایت عالی و در نهایت پیشرفت در کسب و کار میشوید سئو صفحه اصلی سایت خود را مهمترین بخش سایت بدانید.

صفحه اول سایت باید به گونه ای باشد که وقتی کاربر وارد آن میشود مطمئن شود که جواب سئوالات و نیاز هایش را از سایت پیدا میکند بعد از آن است که کاربر به مشتری سایت شما تبدیل شود.

اهمیت لینک برای سئو صفحه اصلی

صفحه اصلی سایت باید صفحه های جذاب و پر بازدید،خدماتیکه سایت با توجه به نیاز مخاطب ارائه میدهد،عکس های مرتبط و جالب ،راه های ارتباطی و … را هنگام بازدید مخاطب از سایت به نمایش بگذارد.از طرف دیگر تمامی کلمات مهم نباید در صفحه اول سایت نمایش داده شود،کلمات کلیدی را دسته بندی کنید و با عنوان های جداگانه صفحاتی را به آن ها اختصاص دهید.راه های زیادی برای ورود به سایت شما وجود دارد ولی بازدید صفحه اصلی سایت بیشتر بوده پس صفحه اصلی سایت باید راهی بی نقص برای ورود به صفحه های دیگر باشد و مخاطب را از بودن در سایت خسته نکند.

عنوان صفحه اصلی سایت

عنوان سایت باید به صورت ماهرانه انتخاب شود زیرا اولین چیزی است که  مراجعه کنندگان به سایت با آن روبرو میشوند.با ترکیب ایده هایی که از عنوان دارید میتوانید یک عنوان بی نظیر تولید کنید،عنوان را طوری انتخاب کنید که ذهن مخاطب را از بابت پاسخ به نیاز هایش راحت کند.دو نوع لینک داخلی و لینک خارجی داریم،به کار بردن این لینک ها میتواند در دیده شدن سایت بسیار موثر باشد،باید حواستان به این موضوع باشد که لینک های درون صفحه اصلی سایت را به مطالب بی ربط لینک ندهید و به صورت حرفه ای از لینک ها بهره ببرید.

سئو صفحه اصلی سایت

از مهم ترین بخش هایی که در هر وب سایت وجود دارد و از اهمیت بالایی در زمینه سئو برخودار می باشد صفحه اصلی سایت می باشد.

برای سئو صفحه اصلی سایت باید بر روی کلمه های کلیدی که در زمینه کسب وکار شما می باشد متمرکز شده و درست ترین و بهترین آن ها را انتخاب کنید. برای مثال اگر زمینه وب سایت شما بر روی لوازم جانبی پزشکی فعالیت دارد پس باید صفحه اصلی سایت خود را در زمینه لوازم جانبی پزشکی کار کنید. با این کار شما نشان خواهید داد که محوریت وب سایت شما در چخه زمینه ای فعالیت دارد و باری بهینه سازی سایت خود نیز می توانید در دیگر صفحات سایت از تیترهای هماهنگ با موضوع اصلی سایت خود نیز استفاده کنید و تمامی صفحات داخلی سایت خود را در ارتباط با سئو سایت ایجاد نمایید.

منبع: ایران سئو


سئو صفحه اصلی که اغلب مهم ترین صفحه در تمامی سایت ها می باشد برای کلمه کلیدی سخت تر در زمینه کسب وکاری شما انتخاب می گردد.

بدین معنا که اگر زمینه کاری شما سئو سایت است پس صفحه اصلی سایت خود را با عنوان سئو سایت کار نمایید.

این کار در واقع نشان می دهد که محوریت سایت شما در زمینه بهینه سازی سایت است و می توانید در صفحات سایت را با این تیتر هماهنگ کنید و صفحات داخلی را در ارتباط با سئو سایت ایجاد کنید.

تنظیمات سئو صفحه اصلی سایت

تنظیمات دقیق و بکار بردن المان های مورد نیاز در هنگام سئو صفحه اصلی می تواند شانس شما را تا مقدار زیادی در بهبود رتبه سایت و افزایش سئو بالا ببرد.

تنظیم تگ h1 در صفحه اصلی

H1 در واقع عنوان و تیتر برای هر صفحه از سایت می باشد؛ این نکته را بدانید که هر صفحه از سایت شما یک هدف برای ایجاد دارد و باید هر صفحه از سایت یک h1 یکتا داشته باشد.

پس برای صفحه اصلی سایت خود h1 را حتما قرار دهید و در آن مهمترین کلمه کلیدی خود را درج کنید.

عنوان صفحه اصلی

عنوان سایت را متناسب با کلمه کلیدی سایت قرار دهید؛ اگر سایت شما در زمینه سئو سایت است پس عنوان سایت شما سئو سایت است، همچنین در کنار عنوان سایت نام برند و نام تجاری خود را نیز بگذارید.

محتوای صفحه اصلی

محتوای صفحه اصلی خود متناسب با خدمات و همچنین کلمه کلیدی خود تهیه کنید.

صفحه اصلی سایت یک صفحه مانند دیگر صفحات سایت شما می باشد و محتوا را متناسب با کلمه کلیدی سایت خود تنظیم کنید و در آن چگالی کلمه کلیدی را رعایت کنید.

برای این کار بهتر است زمینه کاری خود و نیز سایت های رقبا را مشاهده نمایید.

محتوای شما می تواند متن ، تصویر ، ویدیو ، صوت و غیره باشد و تنها متن را محتوا ندانید، پس از محتوا را متناسب با نیاز و خواسته کاربران سایت خود انتخاب کنید.

در برخی سایت ها تصویر خواسته کاربر می باشد و وجود تصویر و عکس می تواند کاربر پسندی بیشتری داشته باشد.

بهترین توضیحات متا برای صفحه اصلی

مطمئنا صفحه اصلی سایت جزء مهمی از سایت به شمار می رود و قطعا بیشترین بازدید را به خود اختصاص می دهد ، همین مسئله باعث شده نوشتن توضیحات متا برای این صفحه مهم باشد.

اما چطور می توان بهترین توضیحات متا را برای صفحه اصلی نوشت؟

بهتر است متن انتخابی کاملا دقیق به کل هدف سایت بپردازد و معرف درست و شفافی از آنچه در صفحه اصلی قرار است ببینند باشد.

لینک سازی برای سئو صفحه اصلی

لینک سازی خارجی یا همان بک لینک در خارج از سایت انجام می شود و به واسط کلمات کلیدی شما که برای صفحه اصلی سایت انتخاب شده تهیه می گردد.

نقش بک لینک اعتباردهی به سایت می باشد و تراس سایت شما را بالا می برد.

از افزونه بهینه سازی سئو کمک بگیرید

اگر از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنید ، می توانید از افزونه سئو وردپرس با نام یواست کمک بگیرید.

این افزونه ضمن تنظیم دقیق موارد مهم در سئو صفحه می تواند راهنمای خوبی در هنگام نوشتن باشد وتنظیمات سئو سایت وردپرس را به درستی انجام می دهد.

قابل ذکر است این افزونه سئو رایگان می باشد.

ما مبحثی در رابطه با انجام سئو وردپرس داریم که پیشنهاد می کنیم در همین رابطه مطالعه فرماید!

سئو سایت حرفه ای

تا به حال به این فکر کردید سئو سایت حرفه ای اصلا چیست؟ چه کاربردی دارد و چطور میتواند کسب و کار شما را متحول کند؟

با بیانی ساده میشه گفت با سئو سایت حرفه ای اون چیزیرو که می خوای همه بدوننو در دسترس قرار میدی

دستورالعمل های سئو سایت حرفه ای چیست؟

وقتی می دانید که چه چیزی برای گفتن دارید ، همزمان می دانید شنونده آن کیست، مطمئن باشید موتورهای جستجو یکی از آن افرادی هستند که می خوهند پیام شما را بشنوند؛ بهترین راه برای انجام این کار آشنایی با دستورالعمل های اینکار است.

همانطور که فن آوری های موتورهای جستجو در حال پیشرفت است، سئو هم به طور گسترده ای روی کاربران و رفتارشان تمرکز دارد تا آن ها را به محتوای طبقه بندی شده که جستجو می کنند برسانند.

البته روش های سئو قدیمی که به دور زدن الگوریتم ها و کلمات کلیدی متمرکز بودند دیگر کار نمیکنند و شما باید اول و مهمتر از همه در مورد کاربران خود فکر کنید و از رفتار اونا سر در بیارید.

موتورهای جستجو به اندازه کافی پیچیده هستند تا سایت هایی که برای مردم مفید هستند را شناسایی کنند، این سایت ها به خوبی طبقه بندی شدند و مطالب با کیفیت را به بازدید کنندگان خود ارائه می کنند.

دستورالعمل های سئو کلاه سیاه چیه؟

دستورالعمل های سئو کلاه سیاه لیستی از ترفندهای نادرسته که توسط افراد تازه کار و اسپمر ها برای به دست آوردن ترافیک بی کیفیت استفاده می کنن.

البته گوگل پیشنهاد می کنه که از این روش ها دوری کنید ، این هشدار گوگلو جدی بگیرید چون موتور جستجوی گوگل به اندازه کافی پیچیده و هوشمندانه شده که این نوع روش ها را تشخیص بده و به رتبه بندی سایت شما آسیب برسونه.

از آنجایی که گوگل عامل اصلی در جستجو است، دستورالعمل های آن می تواند معیار دیگری برای سایر موتورهای جستجو نیز باشد.

سئو را چطور فرا بگیریم؟

سعی نکنید چیزهایی را که بیش از دو سال از انتشار آن ها گذشته را مطالعه کنید ، زیرا سئو سایت حرفه ای بسیار سریع اطلاعات خود را بروز می کند.

اگر شما یک وب سایت جدید را شروع کردید، پس فرا گرفتن مطالب جدید سئو بیشتر به شما کمک میکنه.

با مطالعه و تحقیق، راهنمایی های مختلف مفاهیم اصلی سئو که با گوگل سازگار هستند را متوجه می شوید و حتی ممکن است متوجه شوید که برخی از عناصر وجود دارند که هنوز تغییر نکردند.

به عنوان مثال، مفهوم داشتن محتوای عالی همیشه پابرجاست.

البته یک متخصص سئو می تواند کمک زیادی در افزایش سرعت بالا آمدن سایت شما در گوگل بکند ، زیرا هم هدف شما و هم سئوکار شما قرار گرفتن در صفحه اول گوگل است.

ما پیشنهاد می کنیم از مشاوره سئو برخوردار شوید تا در هزینه و زمان خود صرفه جویی کرده باشید.

چطور با سئو بالاتر باشیم؟

” سئو ” این اصطلاح را تمام وقت می شنوید، اما چگونه در موتورهای جستجو می توان بالاترین رتبه را کسب کردو از آن بهره برد؟

من به یاد دارم زمانی که اولین بار اصطلاح سئو را شنیدم، مثل برخی از جادوهای داستان ها تصور می کردم که فقط چند نفر می دانستند چگونه از آن استفاده کنند.

واقعیت این است که سئو آپولو هوا کردن نیست.

بعضی از سئوکار ها معتقدند که سالهاست در این زمینه تحقیق می کنن و مطالب اختصاص داده شده به آن را درک می کنن ، اما من فکر نمی کنم این درست باشد؛ مطمئنا، تسلط بر ظرافت های بالای سئو سایت حرفه ای زمانبر است.

اما حقیقت این است که شما فقط می توانید پایه و اساس سئو را ظرف فقط چند دقیقه یاد بگیرید.

بسیاری از سئوکار ها اشتباه بزرگی را همیشه تکرار می کنن و به نظر می رسه از این مسئله راضی هستند، اما در واقعیت این مشتریان و صاحبان وب سایت ها هستند که باید از این مسئه راضی باشند و سود ببرند.

این درست است که ترافیکی که از گوگل جذب می شود رایگان است اما جذب ترافیک رایگان کم ارزش نتیجه نهایی سئو نیست.

سئو سایت حرفه ای چگونه است؟

هدف واقعی سئو سایت حرفه ای کمک به افرادیست که به دنبال شما هستند.

برای انجام این کار، باید محتوا را در وب سایت خود با چیزی که میخواهید پس از جستجو در آن دیده شوید مطابقت دهید تا چیزی که مردم تلاش می کنند پیدا کنند را به درستی بیابند.

اگر شما می خواهید سئو برای شما کار کند، باید مطمئن شوید که اهداف شما با اهداف بازدیدکنندگان مطابقت دارد.

این در مورد ترافیک نیست این در مورد بدست آوردن آنچه شما می خواهید و سپس بهینه سازی برای کلمات کلیدیست که به بازدید کنندگانی که می خواهند همان چیز را به دست بیاورند.

ابزار سئو صفحه اصلی سایت

آپسئو به همین منظور یک ابزار رایگان سئو سایت را در اختیار شما قرار داده تا بتوانید سئو صفحه اصلی سایت خود را انجام دهید ، در ابزار حرفه ای سئو کلیه اصول چک می شوند و راهنمای خوبی برای شما خواهد بود.

ابزار بررسی سئو سایت رایگان آپسئوچطور می توان بهترین آموزش سئو صفحه اصلی را پیدا کرد؟

سئو سایت در هر صفحه قوانین مشخصی دارد که اتفاقا با سئو صفحه اصلی تفاوتی ندارد.آیا صفحه اصلی شانس بیشتری در رتبه بندی دارد؟

بله ، صفحه اصلی هر سایت قدرت بیشتری در رتبه گرفتن دارد ، پس بهترین کلیدواژه را برای این کار انتخاب کنید که احتمالا پر رقابت ترین کلیدواژه باشد.آیا صفحه اصلی یا اول سایت نیاز به متن یا نوشته دارد؟

بله صفحه اصلی سایت نیز مانند دیگر صفحات نیاز به نوشته دارد ، ظاهرا هر چه این متن بیشتر باشد قدرت بیشتری خواهد داشت.

منبع: آپسئو