سئو سایت

سئو فنی

Google Lighthouse چیست

سرعت سایت و موبایل، دو عبارتی هستند که در خیلی از اوقات، با یکدیگر به کار برده می شوند و این مسئله بی دلیل نیست، چرا که این دو بسیار با یکدیگر مرتبطند. موبایل پسند بودن سایت و سرعت آن، دو تا از مهمترین پارامترهای سایت هستند که سئوکاران، توسعه دهندگان و صاحبین سایت ها می بایست به آنها توجه ویژه ای کنند. اندازه گیری سرعت سایت همواره کمی مبهم بوده و اغلب ابزارهایی که در اینترنت برای تست این پارامتر وجود دارند، به اندازه کافی دقیق نیستند.

HTTP 2 چیست؟ چطور بر سئو سایت تاثیر می گذار

پروتکل http/2 در سال ۲۰۱۵ و با هدف افزایش سرعت و امنیت اینترنت منتشر شد. استانداردهای دیگر به صورت تدریجی در حال سازگار شدن با آن هستند و امتیازات کاملا روشنی برای بازاریابانی دارد که دست به ارتقای http بزنند. اما بالواقع HTTP/2 چیست و چه تاثیراتی بر روی سئو دارد؟

سئو انگولار (Angular Js)

بدون شک تا به حال با فریمورک AngularJS در جایی از وب برخورد کرده اید، حتی اگر خودتان متوجه آن نشده باشید. این فریمورک برای ساخت اپلیکیشن های تحت وب مورد استفاده قرار میگیرد.

سئو جاوا اسکریپت

اگر چه هنوز بحث های زیادی در رابطه با ارتباط بین سئو و جاوا اسکریپت در بین کارشناسان وجود دارد، اما آگاهی از مبانی جاوا اسکریپت به یکی از مهارت های ضروری در سئو مدرن تبدیل شده است.

افزایش سرعت سایت

آیا میخواهید سرعت سایت وردپرسی خود را افزایش دهید؟ افزایش سرعت بارگذاری صفحات سایت موجب تجربه کاربری بهتر و افزایش تعداد صفحات بازدید شده به ازای هر کاربر شده و در نتیجه به سئو وب سایت کمک زیادی می کند. در این مطلب به بررسی این موضوع پرداخته و راهکارهایی را برای شما بازگو می کنیم که موجب بهینه سازی سرعت سایت وردپرسی شما و بهبود عملکرد آن می شود.

گوگل بات یا ربات گوگل چیست | وظایف خزنده (کراولر) گوگل

گوگل بات یا ربات گوگل چیست | وظایف خزنده (کراولر) گوگل

گوگل بات یا روبات گوگل چیست؟ GoogleBot به خزنده یا کرولر گوگل گفته می شود که وظیفه شناسایی و ایندکس صفحات وب را بر عهده دارد.

همه چیز درباره ی لینک شکسته

لینک شکسته چیست | همه چیز درباره Broken Links | آموزش پیدا کردن لینک شکسته

لینک های شکسته عامل پنالتی (کاهش رتبه) و صعود به صفحه اول گوگل می باشند. بستگی دارد تا با چه سطح دانش به موضوع نگاه کنید.

تست سرعت سایت - 10 ابزار برای تست سرعت لود سایت | سئو فاکس

تست سرعت سایت | ۱۰ ابزار برای تست سرعت لود سایت

همه ی ما می دانیم که سرعت سایت یکی از مهم ترین فاکتور ها در سئو سایت می باشد و علت آن این است که گوگل رسما تاثیر گذاری آن در رتبه بندی را در وبلاگ خود اعلام کرده است.

سئو تکنیکال چیست؟ Technical SEO - آموزش سئو تکنیکال + چک لیست فاکتورها | سئو فاکس

سئو تکنیکال چیست؟ Technical SEO – آموزش سئو تکنیکال + چک لیست فاکتورها

سئو تکنیکال (Technical SEO) ضلع وسط مثلث سئو و یکی از مهم ترین مراحل سئو سایت می باشد.

تگ چیست

انواع تگ های مهم و موثر در سئو که باید در سایت خود به کار ببرید

تگ چیست؟ تگ یکی از اساسی ترین عناصر سئو سایت است. آشنایی با تگ های مهم و موثر بر سئو برای متخصصان این حوزه امری ضروری است.

صفحه 1 از 2