کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

ما تنها ایمیل آدرس افرادی که در بخش نظرات مشارکت داشته یا آن را به صورت مستقیم در خبرنامه ثبت کرده اند را جمع آوری می کنیم.

ایمیل های موجود به سامانه میل چیمپ اضافه شده و پس از منشتر شدن هر پست مهم از آنها برای ارسال ایمیل به کاربران استفاده خواهد شد که البته قابلیت لغو عضویت نیز در انتهای آن موجود است.

ما رفتار کاربران را برای بهبود وضعیت تجربه کاربری توسط گوگل آنالیتیکس جمع آوری می کنیم.

دیدگاه‌ها

ما آدرس ایمیل و نام درج شده شخص در فرم نظرات را جمع آوری می کنیم و از آنها جهت اطلاع رسانی ایمیل استفاده می کنیم.

ما از گراواتار استفاده ای نمیکنیم.

رسانه

کاربران قابلیت آپلود هیچ فایلی را در این وب سایت ندارند.

فرم‌های تماس

تمامی اطلاعاتی که از طریق فرم تماس برای ما ارسال می شوند هیچ گونه استفاده ای به عمل خواهد آمد.

کوکی‌ها

ما تنها از چند کوکی در فیلد های فرم تماس و نظرات استفاده می کنیم.

با ارسال نظر در سایت، ممکن است ما برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت شما کوکی‌های ما تصمیم به ذخیره گیری آن ها کنند. اینها برای راحتی شماست، به طوری که دیگر مجبور نیستید جزئیات تماس خود را در این فیلد ها پر کنید.

تجزیه و تحلیل

ما از ابزار گوگل آنالیتیکس برای تجزیه و تحلیل رفتار کاربران استفاده می کنیم. اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص هستید این لینک را مطالعه کنید:

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

به غیر از سرویس میزبانی وب که تمامی اطلاعات ما بر روی آن آپلود شده است اطلاعات بدست آمده از کاربران به هیچ وجه تحت اختیار شخص و یا سازمان دیگری قرار نخواهیم داد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

ایمیل های جمع آوری شده از طریق فرم نظرات و بخش ثبت نام در خبرنامه به صورت دائم برای اهداف ایمیل مارکتینگ توسط ما مورد استفاده قرار میگیرند.

البته امکان لغو عضویت در انتهای ایمیل های ارسال نیز وجود دارد، تنها کافیست تا بر روی لینک لغو عضویت کلیک کنید تا عضویت ایمیلی شما لغو شود.

اطلاعات تماس شما

فرم تماس با ما

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۴۸۰۵۳۸

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

تمامی اطلاعات بدست آمده در پیشخوان وردپرس سایت و یا سامانه ارسال ایمیل حفظ می شوند.

ضد هرزنامه

ما اطلاعاتی را درباره کاربران سایت‌هایی که از خدمات افزونه ضدهرزنامه اکیسمت استفاده می‌کنند، جمع آوری می کنیم. اطلاعات جمع آوری شده معمولاً شامل آدرس ای پی آدرس، نام، ارجاع دهنده و آدرس سایت (همراه با سایر اطلاعاتی که به طور مستقیم توسط دیدگاه گذار ارائه می شود مانند نام، نام کاربری، آدرس ایمیل و دیدگاهش) را شامل می شود.