شروع سئو

برای شروع سئو [📈] داشتن داشتن چند ویژگی الزامیست در غیر این صورت قادر به انجام سئو نخواهید بود و برای همیشه باید با دنیای موتور های جستجوگر خداحافظی کنید!

راهنمای شروع یادگیری مرحله به مرحله سئو

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم یادگیری سئو ملزوماتی دارد که انجام آنها برای تبدیل شدن به سئو کار اجباریست.

۱- صبر

صبور بودن مهم ترین ویژگی ای که یک سئو کار حرفه ای باید داشته باشه، اگر صبور نیستید همین الان بهتره میدون رو ترک کنید.

۲- فرصت طلبی

 سئو وب سایت کاران فرصت طلب همیشه در صدر نتایج هستند! فرصت طلبی تو سئو به این معنی نیست که حق بقیه رو ضایع کنی بلکه به این معنیه که از اشتباه رقبات درس بگیری و سعی کنی موقع سئو سایت اشتباه اونارو رو تکرار نکنی تا از اونا یک قدم جلوتر باشی.

۳- زبان

 اگر زبان بلد نیستید باید با مفید ترین و بروز ترین مطالب دنیا سئو خداحافظی کنید! چرا که ما سایت های محتوا محور زیادی در ایران نداریم که به طور تخصصی مقالات مرتبط با دنیای سئو برای موتور های جستجوگر تولید کنند و اکثر مقالاتی که دارن تا ترجمست یا کپیه و یا بی کیفیته.

۴- جنبه شکست

 نتیجه نگرفتن و شکست یک چیز کاملا عادی در بهینه سازی سایت است و هیچ حس شرمساری ای نداره! ، چون موتور های جستجوگر هیچ وقت راز های خودشونو فاش نمی کنن و شما ممکنه یک کاریو انجام بدید که خلاف قوانین اون ها باشه و این باعث شه که رتبه شما کم بشه.

در ضمن شما سئو کاران آماتور و تازه کار اصلا نباید انتظار داشته باشید تا بتونید پروژه های اول خودتونو به نتیجه برسونید (مگر اینکه کلمات کلیدی راحتی رو برای سئو انتخاب کرده باشید) و باید منتظر شکست باشید، اما اگر بتونید به این باور برسید که هر شکست مقدمه یک پیروزیه و هر شکست رو بنای یک پیروزی قرار بدید و از اون درس بگیرید مطمئنا موفق خواهید شد.

۵- کار سالم

 در بهینه سازی سایت هم می توان از روش های سئو کلاه سفید استفاده کرد و هم از روش های کلاه سیاه استفاده از روش های سئو کلاه سیاه شاید در بازه زمانی کوتاه نتیجه خوبی را برای وب سایت در بر داشته باشد اما در دراز مدت مطمئننا منجرب به پنالتی می شود. بنابراین سعی کنید تا از روش سئو کلاه سفید استفاده کنید.

قبلی

اخبار سئو

بعدی

خدمات طراحی سایت

  1. محمد افضل زاده

    به نظر شما بهترین منبع برای یادگیری سئو توسط من که آماتور هستیم چیه؟

    ۱۲ مهر ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *