دانلود فیلم سلام بمبئی

سلام بمبئی فیلمی به کارگردانی و نویسندگی قربان محمدپور و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی محصول سنه ۱۳۹۴ است. این فیلم به سبک عاشقانه (رمانتیک)، در فضایی متعادل به زبان‌های فارسی، انگلیسی و هندی؛ فرآورده مشترک ایران و هند می‌باشد .

سلام بمبئی، دومین فرآورده مشترک سینمای هند و ایران پس از همای خوشبختی با بازی محمدعلی فردین و وحیده رحمان و سانجیو کومار بازیگران مشهور سینمای هند است و آن را در نوع فیلم‌های تجاری و سرگرمی می‌توان تعریف کرد. این فیلم از ۱۱ آذر ماه اکران به سرگروهی سینما خودسالاری اکران شده‌است.

این فیلم در صدا و سیما یکبار از شبکه پنج سیما با دوبله فارسی و یکبار از شبکه آی‌فیلم بازپخش شد.

محتویات
۱ خلاصه داستان
۲ حواشی فیلم
۳ سلام بمبئی۲
۴ منابع
۵ پیوند به بیرون
خلاصه داستان
سلام بمبئی سرگذشت آشنایی یک دختر هندی (دیا میرزا) و یک پسر ایرانی(محمدرضا گلزار) را داستان می‌کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر رویدادها پیچیده‌ای در باره این دو جوان می‌شوند.

فیلم «سلام بمبئی» درباره یک دانشجو به نام علی (محمد رضا گلزار) است که در زنجیره پزشکی مقیم بمبئی تحصیل می کند. به طور اتفاقی، او زندگی گرد از هم کلاسی هایش را نجات می دهد که مایه اتفاقاتی بین آن ها می شود.[۱]

حواشی فیلم
بنیامین بهادری و همسرش شایلی محمودی برای اولین بار در کنار یکدیگر در فیلم سلام بمبئی به ایفای نقش پرداخته‌اند.[۲]

سلام بمبئی۲
پس از فروش پذیرفتنی فیلم سازندگان ایرانی آن تصمیم گرفتند الی تقدیر دوم درود بمبئی را با مشارکت تهیه‌کننده هندی و بازیگران جدید بسازند. این قسمت دخترشیطان اسم دارد و قربان محمد پور تهیه‌کننده آن می‌باشد .این پرتو دومین تولید مشترک ایران و هند در زمینه ساخت آثار کبیر سینمایی است.[۳]