سئو سایت

هاست و دامنه

نصب گوگل آنالیتیکس

در ابتدا لازم است برای کاربرانی که آشنایی زیادی با گوگل آنالیتیکس و آنالیز وب سایت ها آشنایی کافی ندارند توضیحات مختصری در این زمینه داده شود.

گوگل آنالیتیکس اپلیکیشن

امکان دسترسی به سرویس آنالیز گوگل و استفاده از امکانات آن را در در گوشی شما فراهم می کند. با استفاده از این نرم افزار می توانید آمار تکمیلی وب سایت خود را در هر مکان و هر زمان دریافت کنید.

نصب چند وردپرس در یک هاست

ما در این مقاله می خواهیم توضیحاتی را درباره ی نصب چند وردپرس روی یک هاست را به شما وبمستران عزیز بدهیم  ممکن است یرای شما پیش بیاید که یک هاست معمولی داشته باشید که قابلیت افزودن چند دامنه رو بصورت همزمان (addon domains) دارا باشد.

نصب وردپرس روی هاست رایگان

نصب وردپرس در هاست امروزه از  پرکاربردترین های آموزش میباشد که برای شروع نیاز هستش تا این ابزار مهم مدیریت وبسایت بر روی هاست نصب شود.

نصب وردپرس روی لوکال هاست wamp

در این مقاله قصد دارم تا به یه مقاله دیگه در زمینه وردپرس در خدمت شما باشم تا با کمک هم به آموزش نصب وردپرس روی wamp یا همون لوکال هاست ومپ بپردازیم.

نصب وردپرس روی سرور لینوکس

نصب وردپرس روی سرور مجازی لینوکس وردپرس یک وب سایت متن باز رایگان و بسیار محبوب و ابزاری برای وبلاگ نویسی است که از PHP و MySQL استفاده میکند.

نصب قالب وردپرس روی لوکال هاست

لوکال هاست چیست؟

لوکال هاست فضایی است که شما می توانید بدون آنکه از هاست اصلی خود استفاده کنید، قالب وردپرس مد نظرتان را تست کنید. 

نصب وردپرس روی لوکال هاست لینوکس

برای نصب وردپرس روی هاست لینوکس باید مراحل زیر را انجام دهیم.

نصب وردپرس روی ساب دامین

نصب وردپرس روی ساب دامین این امکان را به شما میده تا به جای دامنه اصلی سایت خودتون از یک ساب دامنه و یا یک ساب فولدر استفاده کرده و وردپرس را در اونجا نصب کنید.

راه اندازی سایت روی ساب دامین

ساب دامین چیست؟

صفحه 1 از 5