شما برای هک کردن ایستاگرام، تلگرام، وب سایت و یا حتی تشخیص و محافظت در برابر هک نیاز به یک نرم افزار دارید. نام این نرم افزار سئو فاکس است.

با دانلود این برنامه قادر خواهید بود تا هر وب سایت و اکانتی را هک کنید. این نرم افزار در گوشی و هم در موبایل قابل استفاده بوده و استفاده از آن نیز بسیار آسان است کافیست بر روی لینک دانلود پایین کلیک کرده و نرم افزار دانلود و سپس نصب کنید.

دانلود برنامه هک با لینک مستقیم

برای دانلود برنامه هک به صورت رایگان و با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید دانلود با لینک مستقیم

اما این خصوصی شدن سیستم های هوشمند باعث شده که افراد زیادی در پی پیدا کردن راهی برای دسترسی به اطلاعات خصوصی اشخاص موردنظرشان باشند. برای دسترسی و نفوذ به اطلاعات موجود در دستگاه شخصی دیگر یا همان هک دستگاه های دیگر، راه های زیادی وجود دارد که یکی از آنها استفاده از نرم افزار هک گوشی بدون نصب برنامه می باشد.

اما افراد زیادی هستند که می خواهند هک را از نحوه هک وب سایت و اصولی یاد بگیرند و انجام دهند و به یک هکر حرفه ای تبدیل شوند. ما نیز در این مطلب قصد داریم به آموزش هک حرفه ای بپردازیم و مراحل تبدیل شدن به یک هکر حرفه ای را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

آموزش هک حرفه ای

واژه ی هک برای بسیاری مفهوم خراب‌کاری و یا سرقت اینترنتی را دارد، اما در واقعیت آموزش هک حرفه ای کاربردهای بسیار بیشتری دارد. اگر یک فرد خود هکر نبوده و از راه‌های نفوذ خراب‌کاران به سیستم‌های الکترونیکی مطلع نباشد، چطور می‌تواند از دسترسی دیگران به سرویس‌هایش جلوگیری کند؟

از طرفی یادگیری آموزش هک حرفه ای نیازمند آموختن مباحثی گوناگون است، به طوری که می‌بایست هم در زمینه برنامه نویسی و هم در زمینه شبکه، مهارت خاصی داشته باشید. در ادامه برای آموزش هک حرفه ای ، ۸ مرحله ی لازم برای تبدیل شدن به یک متخصص امنیت و یا یک هکر را خواهیم گفت.

مرحله اول: یادگیری زبان‌های برنامه نویسی

هکرها علاقه زیادی به برنامه نویسی دارند و به آن به چشم یک بازی هوش می کنند، برای تبدیل شدن به یک هکر حرفه ای، حتما باید به برنامه نویسی علاقه مند باشید و زبان های مختلف آن را بشناسید و با آنها کار کنید.

برای یادگیری زبان های برنامه نویسی بهتر است ابتدا یک زبان را به خوبی یادبگیرید و سپس زبان های دیگر را به ترتیب فرابگیرید. با یادگیری یکی از زبان های برنامه نویسی به طور کامل، کار با زبان های دیگر بسیار برایتان راحت خواهد شد. در اینجا لیستی از زبان های موردنیاز برای یک هکر را به شما خواهیم گفت.

زبان C: این زبان یکی از مهمترین زبان های برنامه نویسی می باشد که تقریبا هرکسی که در زمینه امنیت فعالیت دارد با این زبان نیز آشنایی دارد. سیستم عامل های مختلف را با زبان C می نویسند و به همین دلیل هم با یادگیری این زبان به راحتی می توانید به قسمت های مختلف یک سیستم عامل دسترسی پیدا کنید. با یادگیری زبان C شما پایه ی برنامه نویسی را می آموزید و از آن پس یادگیری دیگر زبان ها برای شما بسیار راحت خواهد بود.

زبان Python: شاید بتوان گفت که یادگیری این زبان از سایر زبان ها راحت تر و ساده تر است. بسیاری از متخصصین امنیت برای انجام فرآیند های تکراری نفوذ از زبان Python  استفاده می کنند. اگر این زبان را فرا بگیرید می‌توانید به سادگی exploit‌ها را بخوانید و برای خود exploit‌های کاربردی بنویسید.

هک حساب کاربری، ایمیل، گوشی، بازی، اینستاگرام، تلگرام و واتس اپ به تنهایی قابل انجام نیست؛ شما نیاز به دانلود نرم افزار مخصوصی دارید که به آن [سئو فاکس] گفته می شود برای دانلود نرم افزار سئو باید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

زبان برنامه نویسی PHP: از این زبان برای نوشتن قالب وب سایت های اینترنتی استفاده می کنند و می توان گفت که PHP قلب تپنده اکثر وب سایت هک کردن اینترنتی است و یادگیری آن به شما کمک می کند تا بتوانید حجم وسیعی از فعالیت‌ها را در زمان کوتاه انجام دهید.

زبان اسمبلی: زبان اسمبلی از آن جهت مفید است که سطح پایین ترین زبانی است که پردازنده شما قادر به فهم آن می‌باشد. اگر با این زبان آشنا نباشید از exploit‌های زیادی محروم خواهید بود.

زبان SQL: زبان SQL یک زبان برای ارتباط نرم افزار با پایگاه داده‌های رابطه‌ای تحت SQL است. حجم قابل توجه وب سایت هایی که در اینترنت هک می‌شوند بدلیل داشتن اشکالات در SQL خود آسیب پذیرند. با یاد گرفتن این زبان و آموختن تکنیک‌های SQL Injection می‌توانید به میزان قابل توجهی قابلیت‌های نفوذگری خود را افزایش دهید.

مرحله دوم: کار با لینوکس را بیاموزید

حتما می دانید که نسخه های بسیاری از سیستم عامل لینوکس واقعا برای هک و تست نفوذ ساخته شده اند. اگر کالی لینوکس را بشناسید، می دانید که یکی از نسخه های قدرتمندی که قادر به انجام عملیات نفوذ بر روی هر ابزاری است کالی لینوکس می باشد.

هنگامی که از لینوکس استفاده می‌کنید به حجم وسیعی از ابزارهای قدرتمند برای انجام نفوذ دسترسی خواهید داشت. این سیستم عامل به دلیل برخوردار بودن از خط فرمان قدرتمند می‌تواند بسیاری از کارها را به صورت خودکار برای شما انجام دهد.

مرحله سوم: مفاهیم شبکه را بیاموزید

در صورتی که شبکه را به طور کامل و به صورت مفهومی قرابگیرید در آموزش هک حرفه ای بسیار موفق خواهید شد. بسیاری از متخصصان تست نفوذ چیز زیادی از شبکه نمی دانند، بنابراین از حجم وسیع آسیب پذیری‌های موجود در شبکه‌ها محروم می‌شوند.

دانلود برنامه هک با لینک مستقیم

برای دانلود برنامه هک به صورت رایگان و با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید دانلود با لینک مستقیم

یادگیری شبکه نیازمند یادگیری اصطلاحات و استانداردهای موجود و توانایی در پیاده سازی شبکه‌های مختلف است. گاهی به یک شبکه نفوذی صورت می‌پذیرد ولی برای گسترش دسترسی‌ها و نفوذ به دیگر سیستم‌ها نیاز است که به مفاهیم شبکه مسلط باشید.

برای یادگیری شبکه می‌توانید کار خود را با دوره‌ها و کتاب‌های network+ شروع کنید.

مرحله چهارم: هدف داشته باشید و اطلاعات لازم را جمع آوری کنید

برای خود یک هدف انتخاب کنید، البته مراقب باشید که هدف شما از یادگیری هک، انجام کارهای غیرقانونی نباشد، چرا که هرقدر هم که حرفه ای باشید متخصصان پلیس به خاطر داشتن دانش بالا در این زمینه، به راحتی می توانند شما را دستگیر کنند.

می توانید سیستم خود را هدف قرار دهید و خود را هک کنید! به این معنا که یک سرور مجازی برای خودتان ایجاد کنید و سعی کنید به آن نفوذ کنید.

همچنین می توانید از وب سایت های آسیب پذیری که برای تمرین در اختیار علاقه مندان به یادگیری امنیت ایجاد شده اند استفاده نمایید.

وقتی هدفتان را با توجه به نکات گفته شده انتخاب کردید، باید عملیات جمع آوری اطلاعات را شروع نمایید، در این مرحله هر اطلاعاتی مفید است، از جمله این اطلاعات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • موقعیت مکانی و زمانی هدف
 • زبان مورد استفاده توسط متخصص پیاده کننده سرویس
 • سیستم عامل و سرویس‌هایی که روی سیستم عامل پیاده شده است
 • سعی در تشخیص فایروال و تمهیدات امنیتی سیستم
 • تکنولوژی‌های مورد استفاده
 • بررسی مشکلات امنیتی موجود در سیستم با استفاده از ابزارهای مختلف
 • بررسی مسائل مرتبط با شبکه از جمله تعداد IP و پورت‌های باز موجود در سیستم

توجه داشته باشید که در تمام مراحل آموزش هک حرفه ای و انجام تست نفوذ، امنیت خود را در بالاترین سطح نگه دارید چرا که ممکن است هنگام انجام عملیات تست و بررسی توسط مدیر سیستم شناسایی شوید و مدیر سیستم اقدام به هک و سرقت اطلاعات شما نماید.

همچنین لازم به ذکر است که باید قبل از انجام هر فعالیتی خوب فکر کنید، ممکن است وقتی بسته‌های بسیاری را به سمت سیستم هدف ارسال می کنید، سرور نیت شما را کشف کرده و شما را بلاک کند. ممکن است شما یک آسیب پذیری را کشف کنید ولی با انجام اعمال مشکوکی لو رفته و مدیر سیستم آن نقص و آسیب پذیری را یافته و بر طرف کند.

مرحله پنجم: سعی کنید رمز های عبور را بشکنید

همانطور که می دانید برای ورود به هر سیستم تحت وب و یا شبکه ای، باید پسورد آن را داشته باشیم، با داشتن این پسورد بعد از وارد شدن به سیستم تحت وب می توانید به سیستم عامل سرور نیز وارد شوید.

البته در بسیاری از حالت ها با نفوذ پذیری SQL Injection می‌توانید یک Hash از پسورد را پیدا کنید که با کمک تکنیک‌هایی خاص  به رمز ورود دست یابید.

البته روش های دیگری مانند burtforce وجود دارند که با آن‌ها می‌توانید تعداد زیادی از رمز های عبور را بر روی فرم ورود تست کرده و کلمه عبور درست را بیابید.

یکی دیگر از راه های شکستن عبارات هش شده نیز استفاده از جداول رنگین کمانی هستند.

بهتر است بدانید که تکنولوژی‌های جدید از کارت گرافیک به عنوان پردازنده کمکی برای عملیات رمزنگاری استفاده می‌کنند که شکستن رمز آن‌ها می‌تواند سریع تر باشد.

مرحله ششم: تلاش برای افزایش سطح دسترسی در سرور و شبکه

در آموزش هک حرفه ای و انجام عملیات هک گاهی لازم است یک وب سایت کوچک را هک کنید تا با گرفتن دسترسی روی آن بتوانید سرور اصلی را هک کنید.

در بعضی مواقع باید وارد یک شبکه WIFI شوید و از آنجا به سیستم های موجود در آن شبکه نفوذ نمایید.

بنابراین به یاد داشته باشید که ورود به یک سیستم تازه اول کار است و بعد از آن برای رسیدن به هدف اصلی می بایست دسترسی های بیشتری را برای خود فراهم کنید.

وقتی به یک دستگاه نفوذ کردید لیست نرم افزارهای نصب شده در آن دستگاه را پیدا کنید و برروی تک تک آنها کار کنید تا یک باگ امنیتی در یکی از نرم افزارها پیدا کنید. با پیدا کردن نرم افزارهای مشکل دار کار شما برای رسیدن به هدفتان آسان تر خواهد شد.

مرحله هفتم: در پشتی و یا BackDoor بسازید

شاید شما با پیدا کردن رمز عبور یک سیستم بتوانید به آن وارد شوید، اما پس از مدت زمانی صاحب سیستم پسورد خود را عوض کند و دیگر نتوانید به آن وارد شوید. برای جلوگیری از بسته شدن راه ورودتان می بایست یک در پشتی یا همان BackDoor در سیستم موردنظر ایجاد نمایید.

توجه داشته باشید که درهای پشتی باید طوری اضافه شوند که مدیر سیستم نتواند به ماهیت و نفوذ شما پی ببرد.

مرحله هشتم: سعی کنید مخفی بمانید

یکی از مهم ترین اصول در انجام عملیات هک، مخفی ماندن در عملیات است. برای این که بتوانید مخفی بمانید و ردپاهای خود را در سیستم هدف پاک کنید، باید کاملا از ساختار سیستم عاملی که قصد هک آن را دارید مطلع باشید.

تقریبا هر عملیاتی در وب سرور و در سیستم عامل در فایل‌های Logs ذخیره می‌شود، بنابراین همیشه در حین انجام عمل هک و پس از آن رد پای خود را از این قسمت ها حذف کنید.

معرفی ۶ وب سایت آموزش هک حرفه ای

یادگیری هک کار ساده‌ای نیست و باید در این مسیر از منابع درستی استفاده کنید. در این مطلب ۶ وب سایت آموزش هک حرفه ای را به شما معرفی خواهیم کرد تا از طریق آن‌ها تبدیل به یک متخصص هک و امنیت شوید.

کلمه هک برای بسیاری یادآور خراب‌کاری و یا سرقت اینترنتی است، اما در واقعیت، آموزش هک حرفه ای کاربردهای بسیار بیشتری دارد. اگر یک فرد خود هکر نبوده و از راه‌های نفوذ خراب‌کاران به سیستم‌های الکترونیکی مطلع نباشد، چطور می‌تواند از دسترسی دیگران به سرویس‌هایش جلوگیری کند؟

از طرفی یادگیری هک نیازمند آموختن مباحثی گوناگون است، به طوری که می‌بایست هم در زمینه برنامه نویسی و هم در زمینه شبکه، مهارت خاصی داشته باشید. با توجه به گستردگی مطالب، یافتن منابعی که همه آموزش‌های لازم را کنار هم برایتان فراهم کرده باشد دارای اهمیت بسیار زیادی است. در این مطلب، ۶ مورد از وب سایت هایی که به آموزش هک حرفه ای می‌پردازند را معرفی خواهیم کرد. پیش از آن، بد نیست با دو مفهوم بسیار مهم در دنیای هک و امنیت آشنا شوید.

هک حرفه ای کلاه سفید و کلاه سیاه

هکرهای کلاه سفید، خود را هکرهای بااخلاق خطاب می‌کنند، چرا که هدفشان از پیدا کردن باگ و رخنه‌های امنیتی در سیستم‌های کامپیوتری، کمک به افزایش امنیت از طریق برطرف کردن آن رخنه‌ها است. هکرهای کلاه سیاه از طرفی دیگر، تلاش می‌کنند با یافتن رخنه‌های امنیتی در سیستم‌ها، از آن‌ها در جهت منافع خودشان استفاده کنند. امیدواریم هدف شما مراجعه به این وب وب سایت ‌های آموزش هک حرفه ای تبدیل شدن به یک هکر کلاه سفید باشد.

Hacking Tutorial

در وب سایت Hacking Tutorial لیستی از منابع مختلف را پیدا خواهید کرد که به شما مفاهیمی عمیق درباره نحوه هک کردن اپلیکیشن‌ها، سیستم‌های عامل و دستگاه‌ها می‌آموزند. برخی مقاله‌های وب سایت Hacking Tutorial شامل آموزش نحوه دور زدن AppLocker ویندوز، هک کردن گوشی هوشمند، آشنایی با ابزارهای آنلاین هک و معرفی کتابخانه‌ها و ابزارهای مفید برای هکرها هستند. یکی دیگر از مزیت‌های این وب سایت، انتشار به روز اخبار مربوط به هک و امنیت است.

مقاله‌های این وب سایت طولانی نبوده و هک حرفه ای را به شما آموزش می‌دهند. به دلایلی نامعلوم، در بسیاری از موارد درون مقاله‌ها ایرادات گرامری یافت می‌شود! با این حال به خاطر آمورش مرحله به مرحله فرآیندها و تکنیک‌های مختلف، هرگز در یادگیری مفاهیم دچار مشکل نخواهید شد.

فراموش نکنید به روز ماندن، یکی از شروط اصلی تبدیل شدن به هکری موفق است، چرا که تنها در این صورت متوجه خواهید شد کدام یک از رخنه‌ها به تازگی فاش شده و کدام یک به تازگی از بین رفته‌اند. پس ترفندهای وب سایت Hacking Tutorial تا زمانی ارزش خواهند داشت که رخنه امنیتی مورد هدف در آن‌ها، پچ نشده باشد.

دانلود برنامه هک با لینک مستقیم

برای دانلود برنامه هک به صورت رایگان و با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید دانلود با لینک مستقیم

Hack a Day

Hack A Day وبلاگی مخصوص مهندس‌ها است. در این وب سایت کمتر آموزش‌ها و ترفندهایی از نحوه هک کردن با استفاده از کدنویسی مشاهده خواهید کرد که برای افراد ناآشنا با برنامه‌نویسی خبر خوبی محسوب می‌شود.

در Hack A Day اخبار و مطالب پراکنده دیگری نیز همچون پروژه‌های نوآورانه در زمینه رباتیک، گجت‌های الکترونیکی تازه معرفی شده و دیگر مطالب پیدا خواهید کرد. به همین دلیل Hack A Day وب سایت محبوب برای همه گیگ‌ها است و به دوست‌داران مباحث امنیت و هک حرفه ای محدود نمی‌شود.

مجموعه پشت این وب سایت، یک شعبه مجازی دیگر به آدرس hackaday.io نیز در اختیار دارد. در این وب سایت ثانویه، پروژه‌های مهندسی ارسال شده توسط کاربران قرار می‌گیرد. برخی از این پروژه‌ها دارای ایده‌ها و طراحی‌های فوق‌العاده‌ای بوده و برای افراد خوش ذوق، می‌تواند منبعی الهام‌بخش باشد.

در وب سایت Hack A Day مطالب ارزشمند و متفاوتی پیدا خواهید کرد، به طوری که با یادگیری آن‌ها می‌توانید به هک دوربین‌های دیجیتالی و دیگر گجت‌های کاربردی همچون کنسول‌های بازی پرداخته و‌ آن‌ها را به شیوه‌ای دلخواه تغییر دهید.

در آموزش‌های هک حرفه ای وب سایت Hack A Day به کاربر نحوه ساخت گجت‌های الکترونیکی به منظور هک دیگر وسایل با استفاده از آن‌ها آموخته می‌شود! با یادگیری این ترفندها شاید بتوانید در مسابقه سالانه Hackaday Prize شرکت کنید. در این مسابقه هزاران هکر سخت افزار با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

دانلود برنامه هک با لینک مستقیم

برای دانلود برنامه هک به صورت رایگان و با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید دانلود با لینک مستقیم

Hack In The Box

یکی دیگر از وب سایت های آموزش هک حرفه ای که طی سال‌های اخیر به صورت مستمر دستخوش تغییر قرار گرفته است، Hack In The Box نام دارد. این وب سایت خود به چهار زیر دامنه جداگانه تقسیم شده و هر آدرس برای هدفی خاص به منظور برآورده کردن نیاز همه هکرها در نظر گرفته شده است. تمرکز اصلی Hack In The Box امنیت و هک اخلاقی است.

در قسمت مجله و اخبار، به صورت مستمر جدیدترین مطالب پیرامون دنیای هک و امنیت قرار می‌گیرد تا هکرها همیشه به روز باقی بمانند. چهار قسمت این وب سایت شامل موارد زیر هستند:

 • HITBSecNews: این وبلاگ معروف، اخبار مرتبط با امنیت در همه صنایع مهم دنیا را منتشر می‌کند. به عنوان نمونه، هیچ خبری درباره مایکروسافت، اپل و دنیای لینوکس از زیر دست این وبلاگ در نخواهد رفت. در این بخش وب سایت Hack In The Box اخباری درباره علم و تکنولوژی و حتی مسائل قانونی نیز منتشر خواهد شد.
 • HITBSecConf: این قسمت به کنفرانس سالیانه‌ای که همیشه در کشور هلند برگزار می‌شود مرتبط است. در این کنفرانس هر ساله حرفه‌ای‌ترین دانشمندان و متخصصان در زمینه هک و امنیت صنایع مختلف حضور پیدا می‌کنند.
 • HITBPhotos: سومین قسمت وب سایت Hack In The Box، کلکسیونی از آلبوم‌های عکس مختلف است. این تصاویر بیشتر به کنفرانس‌های برگزار شده طی سال‌های گوناگون مربوط می‌شوند.
 • HITBMagazine: در این بخش وب سایت، بخش‌های مهم مجله کاغذی Hack In The Box که تا سال ۲۰۱۴ هر سه ماه یک مرتبه چاپ می‌شد، قرار می‌گیرند. به عبارت دیگر، اکنون با مراجعه به قسمت اول، جدیدترین اخبار و مطالب را مشاهده خواهید کرد، اما قسمت چهارم، به مطالب مهمی که در مجله‌های کاغذی منتشر شده پیش از سال ۲۰۱۴ وجود داشتند، مربوط می‌شود.

برای افراد در پی مطالب عمیق، تکنیک‌های خاص و ابزارهای منحصربه‌فرد، شاید این وب سایت گزینه مناسبی نباشد، اما فراموش نکنید به روز ماندن، یک شرط اساسی است. وب سایت Hack In The Box به شما کمک می‌کند همیشه درباره مطالب عمومی و جامع در دنیای هک و امنیت، آپدیت باقی بمانید.

Hack This Site

برای آن‌هایی که آموزش هک حرفه ای از طریق کدنویسی را دوست دارند، Hack This Site یکی از بهترین منابع موجود است. با وارد شدن به وب سایت، در پنل سمت چپ یک سری چالش مشاهده خواهید کرد.

وب سایت Hack This Site ماموریت‌های مختلفی به کاربر ارائه می‌کند. به عبارت دیگر، از طریق انجام تعدادی ماموریت به صورت عملی متوجه خواهید شد یک سری رخنه که در مطالب مختلف پیشتر درباره آن‌ها اطلاعاتی به دست آورده بودید، چگونه زمینه‌ دسترسی شما به سیستم‌ها را فراهم می‌کنند. این ماموریت‌ها شامل برنامه‌نویسی از پایه تا پیشرفته هستند.

بعد از دیدن چندین آموزس هک حرفه ای طی مدت زمانی مشخص، اگر توانستید از پس ماموریت‌های سخت وب سایت Hack This Site بر بیایید، آن وقت قادر خواهید بود خود را یک هکر بنامید.

اگر دوست دارید به عنوان یک هکر کلاه سفید و متخصص امنیت، شغلی پیدا کنید، وب سایت Cybrary مرجع بسیار مناسبی برای شما است.

در این وب سایت صدها دوره آموزشی رایگان پیدا خواهید کرد که درباره نحوه ایمن‌سازی سرورهای مختلف همچون سرورهای دارای سیستم‌های عامل مایکروسافت بحث می‌کنند. سایر دوره‌‌های آموزشی این وب سایت، که برخی مربوط به انجمن CompTIA هستند، به نحوه انجام تست‌های نفوذ، ارزیابی‌های امنیتی و دیگر کارهایی که یک متخصص کلاه سفید می‌بایست در شغل خود انجام بدهد مربوط می‌شوند.

این وب سایت آموزش هک حرفه ای دارای آزمایشگاه‌های تمرین، انجمن‌ها، منابع تحصیلی و حتی بوردهایی درباره موقعیت‌های شغلی موجود است. اگر در دنیای هک و امنیت یک تازه کار بوده و یا با دنبال کردن سایر منابع در میانه‌های راه قرار دارید، Cybrary وب سایت بسیار مناسبی برای شما است.

Exploit Database

وب سایت Exploit Database برای متخصصان هک کلاه سفید، منبعی بسیار ارزشمند و مهم برای یادگیری هک حرفه ای تلقی می‌شود. این مرجع به صورت مستمر به روز شده و در آن رخنه‌های جدیدی که اپلیکیشن‌ها، وب سرویس‌ها و دیگر انواع پلتفرم‌ها شامل آن‌ها هستند، اعلام می‌شود. به این ترتیب اگر اخیرا، یک باگ در سیستم‌های تحت اختیار شما کشف شده باشد، خیلی سریع از این موضوع اطلاع پیدا خواهید کرد.

با مراجعه به این وب سایت متوجه می‌شوید طی هفته‌ها و ماه‌های اخیر، چه رخنه‌های امنیتی در کدام سرویس‌ها و نرم افزارها یافت شده و در صورت برطرف شدن ایراد، توسعه‌دهندگان چگونه این کار را انجام داده‌اند. به این ترتیب به درک بالایی از مفاهیم دنیای هک و امنیت دست پیدا خواهید کرد.

دانلود برنامه هک با لینک مستقیم

برای دانلود برنامه هک به صورت رایگان و با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید دانلود با لینک مستقیم

اموزش هک skyroom

به زودی آموزش هک skyroom را در وب سایت قرار خواهیم داد.

آموزش هکر شدن

شما برای یادگیری هک و آموزش هکر شدن نیاز به ویژگی های زیر خواهید داشت:

 • چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد
 • از چیزهایی که نمی فهمید نترسید
 • یادگیری برنامه نویسی – با انجام کار یاد بگیرید
 • کامپیوتر در واقع چگونه کار می کند؟
 • ابزارهای نرم افزاری – ویرایشگر کد ، محیط برنامه نویسی
 • برای همیشه تحقیق نکنید
 • علوم کامپیوتر
 • نقش ها و مشاغل

اموزش هک سایت با گوشی

برای انجام هک گوشی دیگران بدون اجازه و یاد گرفتن هک کردن تفلن همراه حتما باید زبان برنامه نویسی C# و C++ اندرویدی و ایفون را بلد باشید.


هک گوشی دیگران بدون اجازه برنامه هک گوشی هک گوشی بدون نصب برنامه دانلود برنامه هک گوشی دیگران چگونه گوشی را هک کنیم برنامه هک چگونه گوشی دیگران را هک کنیم برنامه هکر نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان اموزش هک گوشی با شماره دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید هک کردن گوشی هک گوشی هکر گوشی نفوذ به گوشی دیگران از طریق اینترنت اموزش هک گوشی برنامه هکر گوشی دانلود برنامه هک گوشی با شماره موبایل برنامه هک گوشی با شماره موبایل هک گوشی از راه دور هک گوشی با شماره اموزش هک کل گوشی چطور گوشی را هک کنیم آموزش هک گوشی دیگران برنامه هک گوشی از طریق شماره تلفن دانلود برنامه هک گوشی هک گوشی با شماره طرف چگونه هک کنیم هك كردن گوشي از راه دور برنامه هک گوشی دیگران نرم افزار هک گوشی چطوری گوشی هک کنیم روش هک گوشی آموزش هك كردن گوشي موبايل هک گوشی دیگران دانلود برنامه هک گوشی با لینک مستقیم چجوری گوشی هک کنیم هك كردن گوشي سامسونگ چگونه هکر شویم با گوشی برنامه ی هک گوشی چگونه یک گوشی را هک کنیم برنامه هک کردن چگونه گوشی کسی را هک کنیم دانلود برنامه هک گوشی بدون اجازه برای اندروید نصب برنامه هکر هك كردن گوشي موبايل از طريق داشتن شماره موبايل کد هک گوشی دانلود برنامه هک گوشی از طریق شماره تلفن هک گوشی ساده هک شاد با شماره تلفن هک کردن گوشی دیگران حک کردن گوشی برنامه هک شاد دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید رایگان دانلود برنامه هک droidbox هک گوشی با لینک چگونه کسی را هک کنیم چگونه گوشی هک کنیم برنامه هک گوشی فارسی آموزش هک گوشی دانلود برنامه هک گوشی با داشتن شماره هک شاد دیگران برنامه هک شاد دیگران چگونه گوشی یک نفر را هک کنیم دانلود برنامه هک گوشی از طریق شماره تلفن رایگان دانلود برنامه شاد هک شده دانلود برنامه هک شاد اموزش هك كردن گوشي اندرويد دانلود برنامه هکر هک موبایل هک گوشی از طریق شماره دانلود برنامه هکر گوشی اموزش هک کردن گوشی آموزش هک کردن گوشی نرم افزار هک هک گالری دیگران با شماره تلفن هک گوشی با نصب برنامه کنترل گوشی دیگران با گوشی خود رایگان برنامه هک کردن گوشی هک شاد نصب برنامه سئو فاکس کنترل گوشی دیگران بدون نصب برنامه اموزش هک کل گوشی با شماره برنامه هك كردن گوشي موبايل نحوه هک گوشی آموزش هکر شدن با موبایل بهترین برنامه هک گوشی هک گوشی بدون نصب برنامه روی گوشی طرف مقابل دانلود هکر قوی طریقه هک گوشی هک گوشی اندروید بدون دسترسی به گوشی چطور گوشی دیگران را هک کنیم چگونه موبایل را هک کنیم برنامه هکری شاد هک شده هک شماره تلفن هک مخاطبین دیگران آموزش هکری با گوشی چگونه شاد را هک کنیم برنامه رفع هک گوشی برنامه های هک هک کل گوشی با شماره روش هک کردن گوشی برنامه هکش کن نرم افزار هک شاد چگونه میشود گوشی را هک کرد برنامه هک گوشی دیگران بدون اجازه چگونه برنامه شاد را هک کنیم چگونه میتوان گوشی را هک کرد اموزش هک گوشی با عکس چگونه به گوشی دیگران دسترسی پیدا کنیم روش هك كردن گوشي موبايل هک کردن موبایل چگونه گالری دیگران را هک کنیم دانلود برنامه هکش کن هک کامل گوشی هک گوشی اندروید آموزش هک گوشی با شماره برنامه هک کل گوشی آموزش هک کردن گوشی دیگران دانلود هکر هک گوشی از طریق شماره تلفن هک شدن شماره موبایل چگونه دیگران را هک کنیم دانلود برنامه هک شاد دیگران عکس هک گوشی برنامه برای هک گوشی برنامه هک موبایل دانلود برنامه هک گوشی برای کامپیوتر چه جوری گوشی دیگران را هک کنیم دانلود برنامه ی هک گوشی اموزش هك كردن گوشي موبايل از طريق داشتن شماره موبايل هک کل گوشی دانلود برنامه سئو فاکس هک نفوذ به گوشی دیگران چگونه گوشی یکی را هک کنیم هکر گوشی دیگران چطور یک گوشی را هک کنیم برنامه هک کننده گوشی چجوری گوشی دیگران را هک کنیم چگونه شاد دیگران را هک کنیم دانلود برنامه هک گوشی با شماره چگونه میتوانیم گوشی دیگران را هک کنیم دانلود هک گوشی چگونه گالری یک نفر را هک کنیم دانلود برنامه هک تلگرام دیگران با شماره و بدون کد برنامه هک اندروید برنامه هک واقعی برنامه ی هکر گوشی اموزش هک گوشی دیگران برنامه های هک گوشی آموزش هک گوشی دیگران از راه دور برنامه هک کردن گوشی دیگران هک گوشی نصب برنامه چطوری یک نفر را هک کنیم چطور میشه گوشی رو هک کرد هک گالری از طریق شماره هک کننده گوشی چگونه گوشی رو هک کنیم آموزش هک شماره تلفن اموزش هک کردن گوشی دیگران هکر شاد هک گالری از راه دور نصب هکر نصب برنامه هکر گوشی نحوه هک کردن گوشی برنامه حک دانلود برنامه csploit چگونه با گوشی هک کنیم چگونگی هک گوشی هک گوشی با شماره تلفن هکر گوشی با شماره طریقه هک کردن گوشی برنامه هک شماره تلفن برنامه هک گوشی دیگران با شماره تلفن چگونه موبایل دیگران را هک کنیم چجوری یک گوشی را هک کنیم روش های هک گوشی برنامه هکش کن واقعی دانلود هک شاد چطوری گوشی را هک کنیم چجوری میشه گوشی هک کرد برنامه حکر برنامه هک گوشی از طریق ip چگونه می توان گوشی را هک کرد چگونه یک شماره را هک کنیم چگونه یک نفر را هک کنیم چجوری هک کنیم برنامه هک گوشی از راه دور آموزش هک موبایل هک شاد دیگران با شماره تلفن برنامه های هکری چطور هک کنیم دانلود شاد هک شده هک گوشی بدون نصب برنامه رایگان هک گوشی از طریق شماره تلفن رایگان نصب برنامه هک گوشی آموزش هک موبایل دیگران چگونه به گالری دیگران دسترسی پیدا کنیم دانلود برنامه هکری کد هک گوشی سامسونگ هك كردن تلفن همراه دسترسی به گوشی دیگران هک موبایل از راه دور دانلود برنامه هک کردن گوشی لینک هک گوشی هکر موبایل هک گالری دیگران از راه دور اموزش هک شاد دیگران نصب برنامه هک هک گوشی از طریق ایمیل آموزش هک شاد هک دوربین گوشی دیگران از راه دور هک تلفن همراه هک برنامه هک گوشی با لینک مخرب یاد دادن هک گوشی کد هک گوشی دیگران دسترسی به اطلاعات گوشی دیگران دانلود هک گوشی دیگران هک اندروید با فرستادن لینک اموزش هک شاد با چه برنامه ای گوشی دیگران را هک کنیم آموزش هک گوشی با شماره تلفن هک دوربین گوشی از راه دور سایت هک گوشی نرم افزار هکر چگونه گوشی دیگری را هک کنیم هك كردن گوشي موبايل دیگران چگونه با گوشی هکر شویم هک گالری دیگران هکر گوشی از راه دور دانلود نرم افزار هک گوشی برنامه هک رمز گوشی دیگران هک کردن دیگران هک گوشی با کامپیوتر از راه دور روش هك كردن گوشي اندروید اموزش هک گوشی بدون برنامه دانلود برنامه هک کردن چطوری هک کنیم دانلود برنامه هک اندروید برنامه هک شماره برنامه شاد هک شده هک گوشی اندروید با ارسال عکس آموزش هک کردن موبایل چطور گوشی هک کنیم برنامه هک گوشی با شماره هک با گوشی هک با لینک هک گوشی با کامپیوتر چجوری میتونیم گوشی را هک کنیم روش حک کردن گوشی هکر گوشی با شماره تلفن آموزش هك كردن گوشي موبايل دیگران دانلود برنامه هک دوربین گوشی دیگران راه های هک گوشی هک با شماره تلفن هک از طریق شماره آموزش هک گوشی از طریق شماره تلفن برنامه حک گوشی برنامه گوشی هک کن ایا از طریق ایمیل میتوان گوشی را هک کرد چگونه هکر شویم با گوشی سامسونگ بهترین برنامه هک برنامه هکر گوشی دیگران چگونه گوشی دیگران رو هک کنیم هک چگونه هک کنیم گوشی برنامه برای هک کردن برنامه ی هک کردن چطوری گوشی دیگران رو هک کنیم لینک هک برنامه هکر واقعی دانلود برنامه ارسال اینترنت هک هک سیم کارت از راه دور هک شماره چگونه گوشی های دیگران را هک کنیم برنامه هک سایت با گوشی هکش کن سئو فاکس هک گوشی نرم افزار هک موبایل دانلود هکر گوشی اپلیکیشن زوج گرام چیست کد های هک گوشی چگونه گوشی کسی را حک کنیم هک کردن کل گوشی چطوری میشه گوشی رو هک کرد برنامه هک faceniff دسترسی به مخاطبین دیگران طرز هک گوشی هک اندروید چطوری یک گوشی را هک کنیم چگونه کل گوشی را هک کنیم انواع برنامه های هک هک گوشی از طریق لینک دانلود برنامه هک faceniff دانلود هک گوشی دیگران بدون اجازه حک کردن گوشی دیگران دانلود اپلیکیشن زوج گرام دانلود نرم افزار هک گوشی برای کامپیوتر برنامه هکر شاد هکر های شاد دانلود هکر گوشی دیگران هک گوشی سامسونگ چجوری گوشی را هک کنیم برنامه هک دوربین گوشی چجوری گوشی رو هک کنیم هک سایت با گوشی چگونه گوشی کسی رو هک کنیم برنامه ی هک کردن گوشی آموزش هک با گوشی دانلود برنامه هک کل گوشی نرم افزار هکر گوشی برنامه هك كردن گوشي از راه دور هک شماره تلفن دیگران چگونه شماره دیگران را هک کنیم آموزش هک گوشی با کامپیوتر چگونه یک برنامه را هک کنیم هک کردن شاد چطور گوشی یک نفر را هک کنیم برنامه ای برای هک گوشی چجوری یک نفر رو هک کنیم هک گوشی دیگران با شماره هک گوشی با برنامه اپلکیشن هک گوشی برنامه هک با شماره تلفن برنامه هک کن گوشی هک موبایل با شماره هک دوربین گوشی دیگران برنامه هک همه چیز اموزش هك كردن تلفن همراه چطور میتوان گوشی را هک کرد سو فاکس چطور یک نفر را هک کنم نرم افزار هک کردن حذف عکس از گوشی دیگران اموزش هک موبایل هک کردن شماره چگونه وارد گوشی دیگران شویم دانلود برنامه هک موبایل از راه دور چگونه باید گوشی دیگران را هک کرد برنامه واقعی هک گوشی نرم افزار هک گوشی بدون اجازه دانلود برنامه هك كردن گوشي از راه دور دانلود نرم افزار هک رمز گوشی دیگران دانلود نرم افزار faceniff دانلود برنامه هک چگونه یک موبایل را هک کنیم چگونه اطلاعات گوشی دیگران را هک کنیم هک اطلاعات گوشی چطور گوشی رو هک کنیم چطوری گوشی رو هک کنیم برنامه هک مخاطبین دیگران دانلود برنامه هک گوشی دیگران بدون اجازه چگونه میتوان گوشی دیگران را هک کرد برنامه ی هک گوشی از طریق شماره تلفن هك كردن گوشي با شماره چگونه کسی را حک کنیم هک گوشی با عکس برنامه دسترسی به گوشی دیگران چگونه گوشی طرف مقابل را هک کنیم چگونه گوشی یک فرد را هک کنیم آموزش هک شاد دیگران هک کل گوشی با لینک چگونه یکی را هک کنیم چگونه حک کنیم برنامه حک کردن گوشی مراحل هک گوشی هک کن گوشی چگونه گوشی را هک میکنن گوشی هک کن چجوری میشه گوشی رو هک کرد هک کر گوشی هک گوشی موبایل هک گوشی از راه دور بدون دسترسی برنامه ی هک گوشی دیگران نرم افزار هک دوربین گوشی دیگران نصب هکر گوشی دانلود برنامه هک کننده گوشی طرز هک کردن گوشی برنامه برای هک آموزش هك كردن گوشي موبايل از راه دور چگونه می توان گوشی دیگران را هک کرد بهترین برنامه برای هک گوشی هک کردن با گوشی چه جوری گوشی رو هک کنیم برنامه ارسال اینترنت برای هک گوشی چگونه گوشی شخصی را هک کنیم برنامه ی هکر چگونه گوشی موبایل را هک کنیم آموزش دسترسی به گوشی دیگران چگونه گوشی دیگران هک کنیم یادگیری هک گوشی چگونه میتوانیم گوشی را هک کنیم چطور کسی را هک کنیم چگونه گوشی فردی را هک کنیم آموزش هک گوشی دیگران با شماره تلفن چگونه به مخاطبین دیگران دسترسی پیدا کنیم برنامه هک کد برنامه های هک کردن هک اندروید با ارسال عکس حک گوشی اموزش چگونه گوشی دیگران را هک کنیم یاد گرفتن هک گوشی چگونه کسی رو هک کنیم چجوری هک کنم چگونه عکس های گوشی دیگران را هک کنیم چگونه گوشی دیگران را هک کنم ایا میشود گوشی دیگران را هک کرد دانلود برنامه ی هکر گوشی اسم برنامه هک گوشی برنامه حک کردن اموزش حک کردن گوشی دانلود برنامه هک موبایل برنامه هک کل گوشی با شماره هک صفحه گوشی چگونه میشه گوشی را هک کرد برنامه ی هکری هک گوشی دیگران از راه دور چطور میتونم گوشی هک کنم برنامه هک گوشی اندروید سایت هک گوشی با شماره برنامه هک برنامه های گوشی برنامه هک سیم کارت دانلود برنامه هک گوشی رایگان برنامه ای که گوشی را هک کند هک مخاطبین اپلیکیشن هک ایا برنامه شاد هک میشود روش هک کردن گوشی دیگران چطور گوشی کسی را هک کنیم اموزش هک کردن موبایل برنامه هک گوشی واقعی هک برنامه شاد دیگران روش هک گوشی دیگران آموزش هک گوشی دیگران با کامپیوتر هک کردن شاد دیگران برنامه ای که گوشی دیگران را هک کند چگونه به اطلاعات گوشی دیگران نفوذ کنیم چگونه یک گوشی رو هک کنیم اپلیکیشن faceniff برنامه سو فاکس دانلود برنامه برای هک گوشی هکر برنامه csploit دانلود برنامه نرم افزار هک گوشی با شماره تلفن چطوری گوشی دیگران را هک کنیم اموزش هک مخاطبین دیگران چگونه گوشی دیگران را حک کنیم هکر شماره تلفن شماره هکر گوشی چه جوری یک نفر را هک کنیم برنامه هک کردن دیگران چگونه میتوان یک گوشی را هک کرد روش هك كردن گوشي موبايل از طريق داشتن شماره موبايل چگونه گوشی سامسونگ را هک کنیم کنترل گوشی دیگران از راه دور آموزش هک کردن دیگران بهترین برنامه هکر برنامه هکر فارسی بهترین برنامه های هک گوشی برنامه هك كردن گوشي موبايل از طريق داشتن شماره موبايل برنامه برای هک گوشی دیگران اموزش ساخت برنامه هک با گوشی چگونه گوشی دیگران را ویروسی کنیم هک اینترنت گوشی دیگران چگونه گوشی دیگران را با شماره هک کنیم هک کردن گوشی اندروید دانلود برنامه هک گالری گوشی دیگران چگونه هک کنیم گوشی را آموزش هک برنامه شاد آموزش کار با faceniff هک کامل گوشی با کامپیوتر برنامه هک فارسی آموزش هک گوشی با ارسال لینک برای هک گوشی چه باید کرد اموزش هک بدون برنامه دانلود برنامه هک تلگرام بدون دسترسی به گوشی طرف روش هک با لینک دانلود هک کردن هک گوشی دیگران از طریق وای فای برنامه هک گالری دیگران برنامه برای هک کردن گوشی حک کردن موبایل چه جوری هک کنیم طریقه حک کردن گوشی چه جوری گوشی را هک کنیم هک موبایل دیگران دانلود برنامه ای که گوشی دیگران را هک کند آموزش حک کردن گوشی هک تماس های دیگران برنامه هک گالری دیگران با شماره تلفن چطور شاد را هک کنیم برنامه هک دیگران دانلود نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان هک اکانت شاد دیگران روشهای هک گوشی آموزش هک کامل گوشی چگونه گالری را هک کنیم دسترسی به گالری گوشی دیگران