طراحی گرافیک، کاتالوگ، ست اداری، بروشور، بیلبورد و پوستر با آموس گرافیک

ریپورتاژ (طراحی گرافیک، کاتالوگ، ست اداری، بروشور، بیلبورد و پوستر با آموس گرافیک) //: طراحی گرافیک و ساخت لایه های گرافیکی کاری بسیار خلاقانه و حرفه ای است. ما افتخار داریم تا اعلام نماییم سالهاست که در این حوزه به برندی محبوب تبدیل شده ایم و میزبان پروژه های بزرگی قبیل: طراحی بیلبورد و طراحی کاتالوگ بوده ایم.

طراحی گرافیک سایت

یکی از خدماتی که ما در حوزه گرافیک و کاتالوگ ارائه میدهیم طراحی گرافیک وب سایت – Website graphic design می باشد. وضعیت ظاهری سایت از فاکتور های بسیار مهم در عرصه افزایش بازدید و مخاطب سایت می باشد. طراحی گرافیک وب سایت فاکتور های مهمی دارد نظیر: روانشناسی رنگ ها، چیدمان مناسب المان ها، فونت، اندازه المان ها و … ما به شما این اطمینان را میدهیم که میتوانیم تمامی این فاکتور های را در آموس برای شما رعایت کنیم.

طراحی کاتالوگ

در قرن بیست و یکم روش های بازاریابی و فروش تغییر کرده است چاپ و طراحی کاتالوگ از یک امتیاز مثبت برای مجموعه تبدیل به یک نیاز شده است. کاتالوگ بیانگر تمامی محصولات شما، خدمات شما، افتخارات و چشم انداز شرکت شماست. هرچه مجموعه ای دارای کاتالوگی زیباتر و پر محتوا تر باشد می تواند ذهن مخاطبین خود را بسیار بهتر درگیر شرکت کرده و پروژه های بیشتری بگیرد.

طراحی ست اداری

ست اداری و داشتن آن از ارکان بسیار مهم هر شرکت بزرگ است.

طراحی بروشرو و پوستر

یکی دیگر از خدمات مهم شرکت طراحی گرافیک آموس کورپ چاپ و طراحی بروشور است. پوستر و طراحی و چاپ پوستر نیز در راس دیگر خدمات ما قرار دارد.

طراحی بیلبورد

شرکت های بزرگ که گرداننده کسب و کارهای بزرگ هستند باید از طریق تبلیغات در بیلبورد خیابان ها و بزرگ راه ها در چشم ها بمانند و با مشتریان خود ارتباط بر قرار کنند. طراحی بیلبورد تبلیغاتی از خدمات ما است.

طراحی گرافیک، کاتالوگ، ست اداری، بروشور، بیلبورد و پوستر

خدمات طراحی سایت، طراحی گرافیک، و سئو از خدمات اصلی شرکت آموس می باشد.

وب سایت: http://amos.graphics