سئو و بهینه سازی سایت آذرین وب

طبق تجربیاتی که ما در طول این چند سال فعالیت در حوضه سئو بدست آوردیم بدین نتیجه رسیدیم که کلمات طراحی سایت و طراحی وب سایت رقابتی ترین و دشوار ترین کلمات سئو در ایران هستند، دوستانی که در زمینه سئو موضوعات رقابتی فعالیت می کنند به طور کامل در جریان سختی سئو این کلمات هستند. به تصاویر بدست آمده از بخش Keyword Explorer سایت Ahrefs دقت کنید:

ahrefs ahrefs2

میزان رقابت این دو کلمه بالای ۸۰ درصد می باشد در صورتی که میزان رقابت میان کلماتی نظیر: خرید هاست، سئو، تور دبی و دیگر کلمات رقابتی زیر ۷۰ درصد می باشند بنابراین کسانی که قادر به بهینه سازی سایت در چنین کلماتی با این میزان رقابت هستند از پس تمامی پروژه های سئو با هر میزان رقابتی بر خواهند آمد.

سئو و بهینه سازی سایت شرکت طراحی و توسعه سایت آذرین وب به طور کاملا اختصاصی توسط سئو فاکس و به صورت حضوری در شرکت انجام شده است.

کلمات رقابتی بهینه شده

طراحی سایت => صفحه اول گوگل

طراحی وب سایت => صفحه اول گوگل

طراحی وبسایت => صفحه اول گوگل

طراحی وب => صفحه اول گوگل

 


کارشناس سئو: احسان اسکندری

وب سایت: http://azarinweb.com

مطالعه این مقالات را نیز به شما پیشنهاد می کنیم
کارشناس سئو رزومه

4 سالی هست که در حوضه سئو فعالیت می کنم و در حال حاضر هم مشغول فراگیری تمامی راهکاری های دیجیتال مارکتینگ هستم. تا به حال هم تدوین و نظارت بر استراتژی فروش چند کسب و کار اینترنتی رو داشتم به زبان های PHP, HTML, CSS, jQuery و Bootstrap تلسط دارم.

سئو و بهینه سازی سایت آذرین وبReviewed by SEOFox on 30/11/2016Rating: 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *