سئو و بهینه سازی سایت آذرین وب

سئو و بهینه سازی سایت آذرین وب 30/11/2016 سئو و بهینه سازی سایت آذرین وب

طبق تجربیاتی که ما در طول این چند سال فعالیت در حوضه سئو بدست آوردیم بدین نتیجه رسیدیم که کلمات طراحی سایت و طراحی وب سایت رقابتی ترین و دشوار ترین کلمات سئو در ایران هستند، دوستانی که در زمینه سئو موضوعات رقابتی فعالیت می کنند به طور کامل در جریان سختی سئو این کلمات هستند. به تصاویر بدست آمده از بخش Keyword Explorer سایت Ahrefs دقت کنید:

ahrefs ahrefs2

میزان رقابت این دو کلمه بالای 80 درصد می باشد در صورتی که میزان رقابت میان کلماتی نظیر: خرید هاست، سئو، تور دبی و دیگر کلمات رقابتی زیر 70 درصد می باشند بنابراین کسانی که قادر به بهینه سازی سایت در چنین کلماتی با این میزان رقابت هستند از پس تمامی پروژه های سئو با هر میزان رقابتی بر خواهند آمد.

سئو و بهینه سازی سایت شرکت طراحی و توسعه سایت آذرین وب به طور کاملا اختصاصی توسط سئو فاکس و به صورت حضوری در شرکت انجام شده است.


نکته: “پشتیبانی این پروژه به دلیل قطع همکاری میان دو شرکت سئو فاکس و آذرین وب انجام نمی پذیرد لذا ممکن است سایت دچار افت رتبه شود”

کلمات رقابتی بهینه شده

طراحی سایت => صفحه اول گوگل

طراحی وب سایت => صفحه اول گوگل

طراحی وبسایت => صفحه اول گوگل

طراحی وب => صفحه اول گوگل

طراحی فروشگاه اینترنتی => صفحه اول گوگل

طراحی فروشگاه => صفحه اول گوگل

دیتابیس => صفحه اول گوگل


کارشناس سئو: احسان اسکندری

وب سایت: http://azarinweb.com

4 سالی هست که در حوضه سئو موضوعات رقابتی، دیجیتال مارکتینگ و برنامه نویسی فعالیت می کنم و در طول این مدت پروژه های بزرگی را با موفقیت به اتمام رساندم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *