موتور جستجوگر بینگ دومین موتور جستجوگر محبوب دنیا بعد از گوگل است بنابراین ثبت سایت در آن از اهمیت ویژه ای در پروسه سئو و بهینه سازی سایت برخوردار است در به آن می پردازیم.

آموزش ثبت سایت در موتور جستجو بینگ [آپدیت شده در 2022]

برای ثبت سایت در پنل وبستر تولز بینگ نامیده می شود ابتدا باید وارد صفحه شده وبمستر بینگ و سپس اکانت مایکروسافت خود شوید (در صورتی که اکانت ندارید بر روی ساخت اکانت کلیک کنید) سپس در فیلد افزودن آدرس دامنه وب سایت خود را وارد کرده و دکمه اد را بزنید. در صفحه بعدی آدرس نقشه سایت را اضافه کنید. در صفحه بعدی کد متا داده شده را در بخش هد سایت خود قرار دهید و در انتها گزینه تایید را بزنید.

نحوه ثبت وبلاگ در بینگ

برای ثبت سایت در این موتور جستجوگر تنها کافیست تا به صفحه http://www.bing.com/toolbox/submit-site-url  مراجعه کرده و آدرس وب سایت خود را در فیلد وسط صفحه آدرس سایت را وارد نمایید. سپس کد کپچا (آنتی اسپم) را وارد کرده و دکمه ثبت را بزنید و منتظر بمانید تا وب سایت شما توسط ربات های خزنده بینگ ایندکس شود (این پروسه معمولا بیشتر از 1 دقیقه زمان نمیبرد). در ضمن اگر هنوز سایت خود را در گوگل ثبت نکردید بهتر است تا همین حالا برای ثبت سایت در موتور جستجوگر گوگل نیز اقدام نمایید ما در این موضوع مقاله ای با عنوان روش های ثبت سایت در گوگل منشتر کردیم.

نکته 1: پس از ثبت شدن آدرس در ایندکس بینگ باید برای افزایش بازدید سایت اقدام به پیاده سازی مراحل سئو سایت به ترتیب شوید.

نکته 2: ثبت سایت در گوگل را فراموش نکنید.

چقدر زمان میبرد تا آدرس سایت در ایندکس بینگ قرار بگیرد؟

پس از اتصال به پنل Bing Webmaster tools و انجام درخواست ایندکس بین ۱ الی ۳۰ دقیقه زمان میبرد تا URL در لیست ایندکس بینگ قرار بگیرد.

موتور جستجوگر بینگ چندمین موتور جستجو دنیا است

پس از گوگل دومین موتور جستجو بزرگ بینگ نام دارد

سریع ترین روش ثبت در بینگ

اتصال به سرچ کنسول و درخواست Submit URL

این موتور جستجو محصول کدام شرکت است

مایکروسافت به انگلیسی Microsoft