بلاگ

وبلاگ سئو فاکس

اصول سئو

اصول سئو
SEO Principles

همه ی ما میدانیم که تولید محتوا با کیفیت و یا همان سئو محتوا به بهبود سئو سایت کمک می کند، همه ی ما می دانیم که بک لینک ها بر روی رتبه بندی موثراند، همه ی ما میدانیم که ….

سئو اینستاگرام

اینستاگرام به انگلیسی Instagram یک پلت فرم قابل انکار غیر قابل انکار برای بازاریابی در سال ۲۰۲۰ است. در واقع، اینستاگرام رسماً به بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه دست یافته است – این بدان معنیست که این شبکه اجتماعی اکنون محبوبیت بیشتری نسبت به غول های سوشیال مدیا مثل توییتر یا LinkedIn دارد.

فایل Robots.txt چیست

فایل Robots.txt

Robots exclusion standard که به آن Robots exclusion protocol یا به سادگی robots.txt نیز گفته می شود استانداردی است که وب سایت ها برای برقراری ارتباط با خزنده های وب مانند گوگل، بینگ و الکسا از آن استفاده می کنند.

موتور جستجو

موتور جستجو یک سیستم نرم افزاری است که برای انجام جستجوی وب (جستجوهای اینترنتی) طراحی شده یک سرچ انجین (Search Engine) برای پاسخ به نیاز کاربر از جستجو ساخته شده است.

سئو منفی

دنیای سئو یک زمین جنگ تمام عیار است شما در این جنگ مانند جنگ واقعی دوست و دشمن دارید! ما اینجا نیستیم تا به شما درباره ی دوستانتان بگوییم چرا که خودتان به خوبی آنها را می شناسید ما اینجاییم تا بگوییم چطور با دشمنناتان بجنگید تا پیروز شوید.

محتوای تکراری

محتوای تکراری، محتوایی است که کپی یا مشابه به محتوایی است که در سایر وب سایت ها یا در صفحات مختلف همان وب سایت استفاده شده است. داشتن تعداد زیادی محتوای تکراری در یک وب سایت می تواند باعث بروز پنالتی گوگل توسط الگوریتم پاندا شود.

ساب دامین

ساب دامنه مشتق شده دامنه اصلی است. ساب دامین یا ساب دامنه به انگلیسی Subdomain می تواند در سئو سایت تاثیر گذار باشد و باعث موفقیت استراتژی سئو سایت شود.

درآمد سئوکار (حقوق و دستمزد سئوکار) در ایران چقدر است؟

حقوق سئوکار

قبل از اینکه بخواهیم به مبحث درآمد سئوکار، حقوق سئوکار یا دستمزد سئوکار بپردازیم ابتدا باید شما را با صفت های شغلی این حوزه آشنا کنیم.

خرید بک لینک

بک لینک رایگان

احتمالا سئو سایت را شروع کردید، سئو محتوا کردید، سئو تکنیکال و سئو داخلی را انجام دادید اما نتیجه نگرفته اید درست است؟ خب معلوم است! شما نیاز دارید تا بک لینک با کیفیت بسازید.

پروژه سئو چطور انجام می شود؟

انجام پروژه سئو سایت

در این مقاله از سایت سئو فاکس قصد داریم تا به این موضوع بپردازیم که روند پروژه سئو چطور انجام می شود.

صفحه 1 از 3