بلاگ

بیشتر مقالاتی که در بخش بلاگ منشتر می شوند مرتبط هستند با مضامین بازاریابی دیجیتال، سئو و طراحی سایت.

سئو چیست

سئو فاکس
SEOFox

معنی سئو چیست؟ یا SEO چیست: سئو مخفف کلمه ی انگلیسی Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی موتور جستجو می باشد.

اصول سئو

اصول سئو
SEO Principles

همه ی ما میدانیم که تولید محتوا با کیفیت و یا همان سئو محتوا به بهبود سئو سایت کمک می کند، همه ی ما می دانیم که بک لینک ها بر روی رتبه بندی موثراند و …

نمونه قرارداد سئو سایت (SEO)

قرار داد سئو

داشتن یک قرارداد سئو حرفه ای حرف اول را در گرفتن یک پروژه سئو می زند ما در سئو فاکس این قرارداد را به صورت رایگان در اخیار شما قرار میدهیم.

سئو اینستاگرام

Instagram SEO
Instagram SEO

اینستاگرام به انگلیسی Instagram یک پلت فرم قابل انکار غیر قابل انکار برای بازاریابی در سال ۲۰۲۰ است. در واقع، اینستاگرام رسماً به بیش از یک میلیارد کاربر دست یافته.

فایل Robots.txt

Robots.txt
Robots.txt

Robots exclusion standard که به آن Robots exclusion protocol یا robots.txt گفته می شود فایلیست دستوری برای برقراری ارتباط با خزنده های وب.

موتور جستجو

موتور جستجو
Search Engine

موتور جستجو یک سیستم نرم افزاری است که برای انجام جستجوهای اینترنتی ساخته شده است و هدف آن پاسخ به نیاز کاربر از جستجو انجام شده می باشد.

سئو منفی

سئو منفی
Negative SEO

دنیای سئو یک زمین جنگ تمام عیار است شما در این جنگ مانند جنگ واقعی دوست و دشمن دارید

محتوای تکراری

محتوای تکراری و کپی

محتوای تکراری، محتوایی است که کپی یا مشابه به محتوایی است که در سایر وب سایت ها یا در صفحات مختلف همان وب سایت استفاده شده است.

ساب دامین

ساب دامین
Subdomain

ساب دامنه مشتق شده دامنه اصلی است. ساب دامین یا ساب دامنه به انگلیسی Subdomain می تواند در سئو سایت تاثیر گذار باشد و باعث موفقیت استراتژی سئو سایت شود.

حقوق سئوکار

حقوق سئوکار
SEO Salary

قبل از اینکه بخواهیم به مبحث درآمد سئوکار، حقوق سئوکار یا دستمزد سئوکار بپردازیم ابتدا باید شما را با صفت های شغلی این حوزه آشنا کنیم.

صفحه 1 از 4