گوگل و الگورتیم‌ها

الگوریتم گوگل در راستای یک هدف طراحی و توسعه پیدا کرده است و آن چیزی نیست به جزء بهبود کیفیت نتایج جستجو. شرکت گوگل به عنوان بزرگترین موتور جستجو جهان تمام تمرکزش بر روی رضایت کاربر است، مدیران سایت باید شرایطی را ایجاد کند تا کاربرانی که از این موتور جستجو استفاده می کنند در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود برسند.

الگوریتم پیج رنک

پیج رنک
Google Page Rank

اگر سئو انجام می دهید یا به هر نحوی درگیر موتورهای جستجو به خصوص گوگل هستید، در مقطعی با موضوع پیج رنک گوگل مواجه خواهید شد.

الگوریتم گوگل دنس

گوگل دنس
Google Dance

الگوریتم گوگل دنس (Google Dance) یکی از الگوریتم های گوگل است که تقریبا تمامی کسانی که با گوگل سر و کار دارند آن را تجربه کرده اند.

الگوریتم پنگوئن

الگوریتم پنگوئن
Google Penguin

شاید به جرات می توان گفت که پنگوئن (البته از نظر ما) مهم ترین الگوریتم گوگل تا به حال بوده است، این الگوریتم دنیای سئو را دچار تغییر و تحولات زیادی کرده.

در حال حاضر الگوریتم پنگوئن گوگل یکی از جدید ترین الگوریتم های گوگل می باشد و وظیفه آن مبارزه با خرید و فروش بک لینک است.

الگوریتم پاندا

الگوریتم پاندا
Google Panda

اولین به روزرسانی الگوریتم گوگل پاندا (Google Panda) در February 23, 2011 انجام شد و تقریبا ۱۲٪ از نتایج جستجوی جهانی را تحت تأثیر خود قرار داد.

الگوریتم رنک برین

رنک برین
Rank Brain

رنک برین را می توان یکی از جدید ترین الگوریتم های گوگل بر مبنای هوش مصنوعی دانست این الگوریتم در OCTOBER 26TH, 2015 رونمایی شد.

الگوریتم سندباکس گوگل

Sandbox
Google Sandbox

با در نظر گرفتن اینکه در هر دقیقه بیش از ۳۸۰ سایت جدید ساخته می شود اعتماد به سایت های با کیفیت نسبت به اسپمر ها برای موتورهای جستجو می تواند سخت باشد.

الگوریتم برت

الگوریتم برت
BERT Algorithm

یکی از بزرگترین آپدیت های گوگل در چند سال اخیر الگوریتم برت به انگلیسی BERT بوده است برای کشف تازه های این الگوریتم با ما همراه باشید.

الگوریتم مرغ مگس خوار

Hummingbird
Google Hummingbird

چندی پیش الگوریتمی توسط گوگل منتشر شد که تاثیر بسیار زیادی بر روی نتایج گوگل داشت نام این الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل به انگلیسی Hummingbird است.