سئو تضمینی
SEO Guarantee

سئو تضمینی ندارد، گوگل رسما این موضوع را تایید کرده است و دلیل آن نیز مشخص است تغییرات گوگل و الگوریتم‎‌های آن افزایش فعالیت رقبا و صدها عامل دیگر بیانگر این هستند.

اصلا سئو تضمینی چیست؟

سئو تضمینی یعنی یک فرد سئو کار حرفه ای یا شرکت سئو تضمین می کند تا به KPI های پیشنهادی در طی زمان تغیین شده برسد این KPI می تواند تضمین بر روی رتبه گرفتن با یک عبارت کلیدی خاص باشد یا تضمین میزان ورودی ارگانیک از گوگل.

چرا سئو سایت تضمین شده یک دروغ بزرگ است!

  • رسیدن به اهداف سئو سایت به شرطی قابل انجام است که تصمیم آن عاقلانه گرفته شده باشد.
  • طبق آمار ارائه شده توسط شرکت معتبر MOZ گوگل ۳,۲۳۴ آپدیت در سال انجام می دهد اگر خوش شانس باشید بهبود سئو در انتظارتان است اما اگر بخت با شما یار نباشد اینطور نخواهد بود.
  • موتورهای جستجو به صراحت در برابر بهینه سازی سایت سئو تضمین شده هشدار داده اند.
  • سئو و بهینه سازی ذاتاً ناپایدار است.
  • تضمین در مورد چیزی که نمی توانید کنترلش کنید، کاملا غیر منطقی به نظر می رسد.

قرارداد سئو تضمین شده

جالب است بدانید که ارائه هر گونه تضمین در قرارداد های سئو از نظر قانونی هیچ ارزش و اعتباری ندارد چرا تضمینی برای قرار گیری سایت در صفحه اول گوگل وجود نخواهد داشت.

نمونه قرارداد

شرکت های SEO معمولا در قرارداد خود لحاظ می کنند که در صورت قرار نگرفتن کلمات کلیدی در صفحه اول وجه شما را عودت دهند اما این ضمانت بازگشت وجه با شرایط خاص مقدور می باشد.

کارهایی که در سئو تضمینی انجام می شود

بررسی وضعیت فعلی: در ابتدا وضعیت فعلی سایت از همه جوانب مورد بررسی قرار خواهد گرفت، نقاط ضعف و قوط سایت مشخص شده و بعد برای بهبود سئو تلاش خواهیم کرد.

بررسی رقبا: بعد از بررسی سایت شما نوبت به آنالیز سئو رقبای می رسد، نقاط ضعف و قوت آن ها را مد نظر قرار داده و برنامه ریزی لازم جهت Outrank کردن آن ها را انجام می دهیم.

بررسی کلمات کلیدی جهت یافتن کلید واژه های مناسب: یافتن کلمه کلیدی مناسب برای افزایش بازدید سایت و مشتریان هائز اهمیت می باشد که در سئو تضمینی از آن استفاده خواهیم کرد.

تولید محتوای با کیفیت: حال نوبت به تولید محتوا بر اساس کلیدواژه می باشد. محتوا در سئو مهمی دارد، محتوا و متن می توانند در بخش های مختلف قرار بگیرند مثل مقاله، دسته بندی محصولات و… در بخش تولید محتوای با کیفیت می بایست کلمات کلیدی را به طور معنا دار در متن استفاده کرد.

اقدامات سئو داخلی: نوشتن و داشتن محتوای با کیفیت برای رسیدن به رتبه در گوگل کافی نیست. برای این امر باید از سئو داخلی استفاده کنید که مهم ترین مرحله آن بهینه سازی سایت می باشد، عملیاتی مثل بهینه سازی سایت، بهینه سازی متن، بهینه سازی سر فصل ها و …از جمله عملیات بهینه سازی می باشد. به این بخش سئو زمان طراحی و ورود اطلاعات بسیار دقت نمایید.

رفع معایب سئو تکنیکال: در این قسمت مشکلات فنی و تکنیکی کار مشخص و بر طرف می شود، حال سئو شما آماده می باشد و می تواند بر روی سایت قرار گیرد.

لینک سازی طبق الگوریتم های گوگل: در سئو اسمارت خدمات دیگری مانند لینک سازی ایمن را به شما عزیزان ارائه می دهیم .هرچه لینک هایی که دسترسی بیشتری دارند بسازیم رتبه سایت شما بالاتر رفته و بازدهی از وب سایتتان افزایش می یابد.

سفارش سئو طبیعی

برای انجام سئو حتما با از طریق فرم ثبت سفارش اطاعات مربوط به کسب و کار خود را برای ما ارسال کنید یا از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.