خدمات سئو

خدمات سئو

خدمات سئو و بهینه سازی سئو فاکس به چند دسته تقسیم می شود: خدمات تخصصی سئو و خدمات غیر تخصصی سئو که هر کدام از آن ها به چند صورت ارائه می شوند. با توجه به اینکه شرایط ، اهداف و رویه پروژه ها تفاوت بسیاری با هم دارند تنوع سرویس های مورد ارائه در سئو نیز باید متنوع باشد. از اینرو خدمات قابل ارائه بشرح زیر معرفی می گردد.

خدمات تخصصی سئو

خدمات غیر تخصصی سئو

» قسمتی از نمونه کارهای سئو انجام شده توسط سئو فاکس

به دلیل اختلافات رقابتی زیاد در موضوعات سئو، نمونه کارهای سئو به دو قسمت: رقابتی و غیر رقابتی تقسیم می شوند.

صفحه ۱ گوگل در کلمات => طراحی وب سایت – طراحی وب و…  | شرح کامل پروژه سئو ایران سایت دیزاین

صفحه ۱ گوگل در کلمات => طراحی سایت – طراحی وب سایت و…  | شرح کامل پروژه سئو آذرین وب 

صفحه ۱ گوگل در کلمات => سئو – سئو سایت – آموزش سئو – سئو وردپرس و…

صفحه ۱ گوگل در کلمات => گرافیک – طراحی گرافیک – طراحی ست اداری – طراحی کاتالوگ و…  | شرح کامل پروژه سئو آموس 

صفحه ۱ گوگل در کلمات => طراحی قالب – طراحی قالب وردپرس  و…  | شرح کامل پروژه سئو ایران وردپرس

صفحه ۱ گوگل در کلمات => دانلود فیلم | – دانلود سریال – دانلود فیلم رایگان و… | شرح کامل پروژه سئو بلکس آپ

صفحه ۱ گوگل در کلمات => طراحی سایت تهران | – طراحی سایت در تهران  و…  | شرح کامل پروژه سئو تهران سایت دیزاین

صفحه ۱ گوگل در کلمات => امنیت تلگرام | – امنیت ویندوز- امنیت سرور و…  | شرح کامل پروژه سئو سکوریتی بلاگ

» خدمات مشاوره سئو و بهینه سازی

در برخی مواقع بدلایل مختلفی مدیران سایت ها تمایل دارند تا پروسه عملی سئو و بهینه سازی را خودشان انجام دهند. در این مواقع عدم تسلط کافی بر موضوع سئو می تواند مشکل ساز بوده و اتلاف زمان ، انرژی و هزینه را بر داشته باشد. خدمات مشاوره سئو و بهینه سازی سایت سئو فاکس در چند سطح ارائه می شود که می توانید بسته به نیاز خود آنرا انتخاب و سفارش دهید. سطوح مورد ارائه در خدمات مشاوره سئو و بهینه سازی سایت بشرح زیر است.

» خدمات سئو کلان

سایت هایی که در آنها تولید محتوا حرف اول را می زند و کلمه کلیدی انحصاری در آن وجود ندارد سرویس خدمات سئو و بهینه سازی کلی سایت پیشنهاد می شود. در این روش سایت به نحوی از لحاظ زیرساختی قوی می شود که محتوای آن قدرت بالا آمدن در نتایج بالای موتور چستجو را داشته باشد.

» خدمات سئو کلمات کلیدی

سایت های خدماتی و مانند آنها که در یک یا چند حیطه مشخص فعالیت دارند معمولا به دنبال بالا بودن در یکسری کلمات کلیدی هستند. در این حالت سرویس خدمات سئو کلمات کلیدی و رقابتی بهترین انتخاب است.

» خدمات سئو کلی

در شرایطی که سایت تلفیقی از دو مورد سئو کلی و کلمات رقابتی را نیاز داشته باشد این گزینه بهترین انتخاب است. در این شرایط علاوه بر بالا بودن در یکسری کلمات کلیدی ، سایت قابلیت و قدرت لازم برای بالا بودن در محتوای تولید شده را نیز دارد.

» خدمات تولید محتوا

خدمات تولید محتوا بر اساس نیاز های سایت برای مقالات تخصصی و یا لندینگ پیج ها توسط سئو فاکس انجام می شود. پورسه تهیه محتوا بر اساس مشخص کردن کلمات کلیدی آن صورت می پذیرد و تمامی فاکتور های سئو محتوا در آن رعایت می گردد.


فرم سفارش خدمات سئو تخصصی وردپرس

برای سفارش خدمات سئو و بهینه سازی می توانید با شماره تماس: ۰۹۲۱۴۸۴۹۰۱۷ – اسکندری تماس گرفته و یا فرم سفارش زیر را تکمیل و ارسال کنید.