طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت یک تخصص کامل و تمام عیار است. متاسفانه در اغلب موارد راه اندازی ساده سایت با طراحی سایت اشتباه گرفته میشود. دور از انصاف و لطف است اگر این دو را در کنار هم قرار داده و آنها را با هم مقایسه کنیم. طراحی وب سایت یک علم کارشناسی شده مبتنی و منطبق بر اصول برندینگ ، سئو و رابط کاربری مناسب است. در طراحی وب سایت تمامی نیازها ، ملزومات و امکانات در نظر گرفته شده و بر اساس و پایه آن طراحی وب صورت می گیرد.

طراحی سایت در تهران

خدمات طراحی سایت ما بر اساس شرایط ، وضعیت و حوزه کاری شما بصورت کاملا مهندسی شده انجام می شود. ما قبل از انجام کار فنی در ابتدا تمامی ملزومات و امکانات مورد نیاز برای سایت مورد نظر را از کارفرما جویا می شویم. یکسری موارد دیگر را که ممکن است توسط کارفرما فراموش شده و یا اطلاعی از آن ندارند را نیز علاوه بر موارد ذکر شده به کارفرما پیشنهاد می کنیم. مواردی مانند سئو سایت ، امکانات بیشتر و مانند آنها از این دست پیشنهادها هستند. در مرحله بعد با توافقات انجام شده وارد مرحله عقد قرارداد شده و کار شروع می شود. بعد از طراحی و تحویل پروژه ، بخشی از کار ما به عنوان پشتیبانی و نگهداری آغاز می شود که در طی این مرحله ما سایت شما را همواره رصد می کنیم تا مشکلی در روند طبیعی ارائه خدمات نداشته باشد.

طراحی سایت ، فریب کاری یا عدم آگاهی ؟!

اگر کمی در اینترنت جستجو کنید متاسفانه به آگهی هایی برخورد خواهید کرد که برای مثال با ۱۰۰ هزار تومان ادعای طراحی سایت دارند! این موضوع با هیچ منظقی مطابقت ندارد. در طراحی وب سایت موارد زیر جزو ملزومات هستند.

 • کسب اطلاعات مورد نیاز از کارفرما
 • امکان سنجی و تهیه پیش نیازها برای شروع کار
 • ثبت دامنه com و ir برای حفظ برند ( حداقل )
 • هاست مناسب با نیاز سایت
 • طراحی با پلتفرم مناسب یا قالب مخصوص
 • تهیه محتوا و بهینه سازی ساختار
 • پیاده کردن امکانات مورد نیاز
 • رعایت موارد مربوط به سئو و بهینه سازی سایت
 • رعایت موارد مربوط به امنیت ، سرعت و پایداری
 • لحاظ کردن امکان توسعه پذیری سایت
 • آموزش نحوه کار با سیستم و مدیریت سایت
 • پشتیبانی و رصد فنی و امنیتی سایت

موارد بالا همگی دارای اهمیت هستند و عدم توجه به آنها زیر پا گذاشتن اصول است و نتیجه ای جر شکست ندارد. با این وضعیت به نظر شما مبلغ ۱۰۰ هزار تومان برای انجام چنین کارهایی کافیست؟!!! با بررسی هایی که انجام داده ایم متاسفانه در برخی مواقع شرایط بد کاری موجب آشفتگی و شتاب زدگی شده و چنین پیشنهادهای خنده داری به کارفرمایان داده می شود. خوشبختانه در اغلب مواقع نیز کارفرمایان غیر اصولی بودن چنین مواردی را تشخیص میدهند.

همواره اعتقاد ما بر این است که یک کار درست و تکمیل شده بهتر از چندین کار غیر اصولی و ناتمام است. نکته قابل تامل دیگر در کارهای ما رعایت تمامی اصول و استانداردهای سئو است که جزو مهمترین عوامل موفقیت کسب و کارهای تحت وب است.

نمونه کار طراحی سایت

 1. طراحی سایت شرکت طراح انرژی سپنتا
 2. طراحی سایت آموس گرافیک
 3. طراحی سایت موسسه آموزشی نوآوران
 4. طراحی سایت ایران سایت دیزاین
 5. طراحی سایت موسسه فرهنگی ماخ
 6. طراحی سایت تورکده
 7. طراحی سایت مجله قهوه
 8. طراحی سایت آژانس مسافرتی چکاوک
 9. طراحی سایت شرکت ایران پژوه
 10. طراحی سایت شرکت راهبرد نقشه اطلس
 11. طراحی سایت آموزشی سولدا
 12. طراحی سایت کارآمد
 13. طراحی سایت آرسن شیمی
 14. طراحی وب سایت تی تی سان
 15. طراحی وبسایت بیمارستان محمد رسول الله
 16. طراحي سایت آژانس مسافرتی اسکای لارک

طراحی سایت

امروزه طراحی وبسایت مانند قدیم نیست و هر سایتی قالب مختص به خود را دارد. قالب هایی که بر روی وب سایت ها سوار می شوند با استفاده از چند روش طراحی می شوند که در قسمت زیر تمامی آن ها را برای شما توضیح خواهیم داد.

۱- متریال دیزاین (Material Design)

این سبک یکی از روش های طراحي وب سایت به صورت مدرن می باشد. فریم ورک Metrial بدست کمپانی گوگل طراحی و توسعه داده شده است و هدف تولید آن طراحی وب سایت به صورت مدرن می باشد. در این سبک عناصر سایت به صورت چهار گوش و فلت (دو بعدی) هستند. رنگ های مورد استفاده در این سبک شاد و لایت هستند.

۲- طراحی فلت یا دو بعدی (۲D)

در این روش طراحی تمامی المان و عناصر سایت به صورت فلت، دو بعدی و چهارگوش هستند. در این روش طراحي وبسایت هیچ عنصر گرد و دایره شکلی دیده نمی شود. ریسپانسیو (واکنش گرا) بودن سایت یکی از ویژگی های این روش Website Design است.

۳- طراحی فلش

یکی دیگر از روش های طراحی وب سایت که سالهاست به دلیل عدم سازگاری با موتور های جستجوگر نظیر گوگل و عدم وجود زیرساخت مناسب برای سئو سایت مورد استفاده قرار نمیگیرد طراحی Flash است. از دیگر دلایل عدم استفاده این سبک طراحی Website عدم پشتیبانی مرورگر ها از آن است. وب سایت های فلش تنها در صورتی مشاهده می شوند که Extension فلش پلیر بر روی مرورگر کاربر نصب باشد.

۴- طراحی سنتی

در این روش طراحی از فونت های پیش فرض مروگر مانند Tahoma استفاده می شود و المان ها به صورت Tableless طراحی می گردد. این روش در حال منسوخ شدن می باشد اما در حال حاضر اکثر وب سایت های دولتی با استفاده از این سبک طراحی شده اند.

۵- اختصاصی

در سبک طراحی وب سایت به صورت اختصاصی هیچ فریک ورکی استفاده نمی شوند و طراح باید سبکی از خود خلق کند. هزینه این روش طراحی سایت به نسبت دیگر روش های بالا تر و مدت زمان دیزاین تم (قالب) نیز بیتشتر دیگر روش ها می باشد. بیشتر سایت های بزرگ دنیا مانند BBC از این روش طراحی وب استفاده کرده اند.